Wpis z mikrobloga

Arek z kanału "Na Robocie" startuje z budową swojego domu docelowego. Niby nic wspólnego z Mitomanem, ale powiedział że przy kręceniu belek wzoruje się na Łukaszu i Marcinie. Zapodaję info w ramach przypomnienia, bo ostatnio posucha na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lukaszbudowlaniec
Intelekt - Arek z kanału "Na Robocie" startuje z budową swojego domu docelowego. Niby...
  • 12
  • Odpowiedz
@r102: Otóż to. Poczuł się za bardzo pewny i przycwaniakował, to prawda. Ale za ogrom wiedzy którą przekazał, za rzeszę osób która czerpała z jego doświadczenia to na prawdę należy mu się choćby spokój, bez wyszydzania czy szpiegowania go z już w ogóle niesmacznymi sugestiami odnośnie życia osobistego.
  • Odpowiedz
@berman: Tak cie boli że miał profity z youtuba? Każdy kto chciał mógł ZA DARMO zdobywać wiedzę o budowaniu. Praktyczne tematy, od początku do końca. Sam wiele podpatrzyłem i nie raz podczas swojej budowy zwracałem uwagę na rzeczy które widziałem u niego. Dajcie człowiekowi spokój bo to na prawdę przesada.
Reasumując, jaki był taki był ale dawał ludzi dużo dobrego contentu. Wy z astri na czele gówno dajecie.
  • Odpowiedz
Każdy kto chciał mógł ZA DARMO zdobywać wiedzę o budowaniu


@01101010_01100001: Wiedzę, i to taką naprawdę darmową, to on BLOKOWAŁ. Komentarze prawdziwych fachowców, nie jutubowych, były banowane, bo psuły jego wizerunek "guru budowlanki". Sam pokazywał w kółko te same prostackie techniki, i to jeszcze z błędami. No ale gorliwi wyznawcy nie przyjmą tego do wiadomości.

@astri: Faktycznie, seria z reanimacją quada była bardzo przydatna, ale jeszcze lepsze było #abcbudowlanki na
  • Odpowiedz
@astri: Ch.j z ziemią i tujami - wąchać ten zapach świeżo wylanego betonu z mistrzem, a potem iść na tradycyjne myśliborskie kurczaki z rożna - to zawsze było moim skrytym marzeniem... Na każdej kolejnej budowie myślę "A jak zrobiłby to ukasz?" ;)
  • Odpowiedz
@astri: Ty go naprawdę nie lubisz! Ukaszowi po prostu w kluczowych momentach kończyła się bateria w gopro, albo materiał był nie do odzyskania. Odcinki z Dębna do dziś odzyskuje ;)
  • Odpowiedz
@Intelekt: nasz zakłamaniec to zwykły patałach piszecie że przekazał masę wiedzy tak tylko nie swojej a #!$%@? innym i nawet nie raczył wspomnieć o tych co mu pomagali i doradzali jedyne co dał im w zamian to bana kłamał manipulował i przywłaszczał sobie cudze pomysły i pokazywał jako swoje stawiał i stawia dalej jeden i ten sam kurnik jak sie pewniej poczuł i chciał przy kozaczyć to rozjechane słupy go zweryfikowały.
  • Odpowiedz