Wpis z mikrobloga

Chyba codziennie będę tutaj pisał, bo już mnie #!$%@? strzela. Tydzień względnie znośnego stanu derealizacji i lekkich ataków lęku, po to żeby dzisiaj z rana tak #!$%@?ć w czerep, że ledwo się trzymałem krzesła. Dziury w pamięci, zapominam absolutnie podstawowych informacji, co jeszcze bardziej mnie nakręca, że coś jest nie tak. Ataki lękowe których zazwyczaj nie miałem w takiej postaci, oczywiście również ryja mi beret, że to jednak coś znacznie gorszego. I tak to się żyje z tą nerwicą, perpetum mobile. Już dwa raz po kilku miesiącach wszystko mijało a potem nagle z #!$%@? nawracało i niszczyło życie na 2,3,4 miesiące. Zastanawiam się nad psychoterapią żeby spróbować wyeliminować genezę tego #!$%@? bo kolejny nawrót tego #!$%@? mnie przytłacza jesCze bardziej
#nerwica #depresja #gorzkiezale ##!$%@?
#depersonalizacja #derealizacja #nerwicalekowa #psychiatria #psychologia
  • 3
  • Odpowiedz
Walczyłam z tym 3 lata temu przez pół roku szukając pomocy u lekarzy. W końcu jeden mi pomógł, ale czasem po okresach dużego stresu to wraca, na kilka dni, bo już wiem jak z tym walczyć, ale jednak. Dzisiaj znów się pojawiło.. Nie mam juz ataków paniki ani derealizacji i depersonalizacji ale zmęczenie, depresyjny nastrój, otępienie i poczucie bycia za mgłą.
  • Odpowiedz