Wpis z mikrobloga

Wiecie może czy jest opcja wynająć jakiś sprzęt VR na kilka dni? Np Oculusa Quest 2. Zanim kupie chciałbym sobie potestować czy w ogóle mój mózg to zniesie i czy nie wrzucę 2k w gadżet, ktory skonczy na półce. W google znalazlem tylko na terenie Warszawy a od tej mieszkam około 700 km.
#oculus #vr #goglevr #gry
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@koronawirus: sam nie korzystałem z ich usług, ale wiem, że istnieją sporo na rynku. Kiedyś tylko w Warszawie, a od jakiegoś czasu przez paczkomaty. Nie pamiętam jak z weryfikacją, musisz sobie sprawdzić, ale chyba wystarczy podpięcie karty
@koronawirus: legitne :) Nie wiedziałem, że rozszerzyli działalność na Polskę; korzystałem z ich usługi gdy działali jeszcze tylko na terenie wawki

//edit
aczkolwiek mi nie kazali się z żadnym bankiem łączyć... :D ale może zmienili procedury przy wysyłce paczkomatami
@koronawirus: plenti jak najbardziej legitne. @brzytwiarz wypożyczał od nich, wysłali paczkomatem, czas wypożyczenia naliczał się od momentu wyjęcia paczki z paczkomatu do momentu, aż ją w celu zwrotu do paczkomatu wsadziło się ponownie.
Na oculusie parę gier było zainstalowane, między innymi Beat Saber.
Super opcja do przetestowania sprzętu przed zakupem