Wpis z mikrobloga

Podsumowanie tego rozdajo - https://www.wykop.pl/wpis/60212597/jak-w-pare-godzin-z-inwestycji-1500-zlotych-polega/:

TL:DR - NFT są już na waszych walletach. A Atari dalej w naszej symulacji.

Głównym celem tego rozdajo miało być ukazanie, że stworzyć własne NFT jest bardzo prosto i tanio.
Tak jak zaznaczałem w głównym wpisie, obecnie mieliśmy totalny szał na rynku NFT i główne narzędzie na solanie umożliwiające praktycznie automatyczne tworzenie NFT - padło pod naporem popytu. Tym samym NFT zostały domintowane do końca ręcznie, jednak zajęło to jak widać trochę czasu, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż jestem biedakiem i cytując trochę pewnego użytkownika - dodatkowo płacuje na pielwsom zmianee i muse przezucac kulcaki na hali - bo inacej sef ksycy na mnie. Tym samym z góry chciałem przeprosić też za ewentualne błędy przy tworzeniu NFT lub rozsyle jeśli takowe okaże się że wystąpiły, bo sami widzicie, że nie ma lekko.

Statystyki:
- 2 Typy NFT: 1) Wykop NFT Edyszyn 1 (10 sztuk) || 2) Hity Atariego (+30 sztuk)
- Dodatkowo zostały zmintowane specjalne, 2 bonusowe NFT, które wysłałem osobie, która nie wygrała rozdajo(bo nie dostarczyła adresu swojego ) ale która wysłała mi część ścreenów atariego które posłużyły za drugą serię NFT.
- Wszystkie NFT posiadają krótki opis oraz różne statystyki jak np. "rzadkość" (rarity) czy "temat" itd.
- Wszystkie NFT z serii Wykop edyszyn mają statystykę rzadkości "rare", poza 2 bonusowymi które są "epic"
- Większość NFT z serii Hitów Atariego mają rzadkość "common", ponieważ większość to typowe wpisy, po prostu codzienność z jaką żyjemy tutaj na tagu #kryptowaluty. Jedynie 4 NFT z tej serii mają najwyższą rangę "legendary" i postanowiłem ją nadać tym NFT na którym musiałem wykonać trochę wysiłku i wkleić wykresy z time-stampem skorelowane do callów atariego odnosnie kryptowalut.
- Przykładowy NFT z klasą o 1 stopień niższą - Epic - to na przykład wpis o obciąganiu samemu sobie (nie wiem, nie pytajcie mnie o co chodzi, nie ja to pisałem lecz sam zainteresowany)
- Tak jak wspomniałem, każdy otrzymał również drugie NFT z serii najlepsze hity tegóż użytkownika i tych światłych wpisów znalazło się na tyle dużo, że starczyło na tyle aby każdy kto wkleił swój adres je otrzymał. Wygrani w rozdajo otrzymali ich dwie sztuki w sumie.
- Przykładowe klasy NFT z tej serii to np: - Atari financial advisor; - Nie jestem atarii - Cześć atari - Nie wiem co to avax
- Jak się nie trudno domyślić, te wszystkie NFT są bezwartościowe(nie mówiąc już o wpisach atariego), aczkolwiek możecie spróbować je sprzedać właśnie użytkownikowi @red_button ponieważ doszły mnie słuchy, że wycenia je na 1500 złotych. Użytkownik @Opposition_Fuhrer też coś wspominał o 1500 złotych (skąd takie wyceni wzięli, nie wiem, ale się domyślam)

Z małym obsunięciem (za co jeszcze raz was wszystkich przepraszam, jednak siła wyższa która kreuje rzeczywistość (@atarixd) znów dała się we znaki) ale udało się w pełni zamknąć to rozdajo.

Chcąc uczcić tą okazję, jeśli ktoś miałby na tyle nie równo pod sufitem i byłby ciekawy jakie NFT z wpisami były rozesłane do innych osób - tutaj nowy tag do śledzenia - #niejestematari - gdzie co dzień będzie wrzucany nowy wpis z tej wybitnej kolekcji (o ile mnie diabli nie wezmą, ponieważ pamiętajmy że to @atari_xd tutaj rozdaje nam karty i kreuje rzeczywistość)
Gdyby ktoś jednak wolał je mieć wszystkie od razu, tutaj cała paczka do ściągnięcia
https://file.io/EFjv1nHvjlwS

Pierwszy wpis będzie z grubej rury, czyli 4 legendarne NFT - Czy atari
xd aka red_button jest nowym @ZADYMIARZ_PL i dawał na calle od samego początku i wystarczyło robić na odwrót(no któż by się spodziewał...) - Tego dowiecie się, już w następnym odcinku (inb4 - to i tak bez znaczenia ile dowodów by się dostarczyło, ponieważ i tak na końcu wyjdzie, że taka osoba uważa, że każdy myśli tak jak ona i że tym samym nie nikt nigdy nie słyszał o targetach, stopniowej realizacji zysków, istnieniu przycisku sell... itd.)

inb4 - tak, mam coś z głową ()

W grafice poniżej krótka instrukcja jak wyświetlić NFT w całości jeśli się nie mieści.
A po zjechaniu niżej w wallecie można znaleźć wspomniane informacje nt. rarity itd.

#kryptowaluty #nft #nftart
WakeupPoland - Podsumowanie tego rozdajo - https://www.wykop.pl/wpis/60212597/jak-w-p...

źródło: comment_1631112683ByTP2yf9DAB6rgpyU2csLG.jpg

Pobierz
  • 15
Wołam zwycięzców oraz każdego kto wkleił swój adres

@Miroslav2005 @Pickle_Rick @Puzi @sepuqqu @kopex85 @j384cpis @agent89 @Jednorybek @klamkaodokna @KenMarinaris @gerwant2k @HadHod @chinskie_bajki @warder @Mentos69 @kenshin985 @MrGabor @Lancor911 @Sher @kruzd @bbul44 @Arrado @mellortini

@Arrado - wkleiłeś adres metamaska, nie phantoma. Jeśli chcesz odebrać swój NFT to musisz założyć Phantoma