Wpis z mikrobloga

@GustawKonrad: e tam zajebisty gościu inne czasy były i te konkretne gry na wzór horrorów gore wtedy były uznawane za realistyczne, brutalne i bardzo szkodliwe dla młodych a miałem wtedy bagatela 7 lat :) Nie jest tak, że zabraniał mi grać, w tamtym czasie pykaliśmy w medal of honor a oryginalnie spiracone GTA 3 dostałem na 9 urodziny, piękne to były czasy (ʘʘ)
@GustawKonrad: RTCW to piękna gra, mam taki swój rytuał, że co roku w święta, jak jest fajnie śnieżnie, ogrywam sobie całego wolfa od początku. Najmilej wspominam misje w krypcie, w tym kościele i te misje ze snajperką co na cichaczu trzeba było robić plus te w laboratorium ze skaczącymi prądownikami xD Super gra.
@Pierorzek: tu raczej chodzi o to, że często te dzieci były bardzo młode, takie gówniaki, które nie potrafią jeszcze rozsądnie i samodzielnie myśleć i po prostu #!$%@?ą gdzie popadnie, klikają byle co i trzeba je ciągle przy tym nianczyć w obawie o sprzęt, no i jak pewnie zauważyłeś to są memy śmiejące się z przeszłości, a nie z czasów obecnych gdzie dzieciaki po 6 lat już na PC coś klikają.