Wpis z mikrobloga

#pokemon #pokemony #xy #pokemonowezmiany

Moje spostrzeżenia po 2 dniach z Pokami:

1. Świetny motyw z rolkami, szybko się poruszamy (chociaż na początku wkurzała mnie jazda nimi)

2. Świetna grafika, zarówno w walkach jak i podczas chodzenia.

3. Podczas chodzenia nie ma 3D, tylko podczas walk.

4. W końcu Pokemony mają swoją wielkość. Podczas walki w końcu widać, że Blastoise jest większy od Pikachu

5. Dynamiczna kamera nadaje fajnego "looku" walkom i wyglądają ciekawie.

6. Świetne animacje zarówno pokemonów jako takich jak i ataków. (Magikarp rządzi :D)

7. Fajny motyw z przebieraniem się.

8. Koniecznie odbierzcie Torchic'a bo na początku jest OP. (ten co dają jako gift, polecam tym którzy nie wezmą ognistego jako startera :))
  • 11
@loczyn:

9. Warto załapać Pikachu na początku, przydaje się elektryk jak cholera :D

10. Mam w teamie: Froakie, Trochika, Pikachu a chyba profesor będzie chciał mi dać podstawki stare, a chciałem Charmandera.

Po co mi dwa ogniste... ;_; #trudnesprawy

@mcmlxxll:

Pokemon Stadium?
@loczyn: To było wiadomo już od jakiegoś czasu.


@leonella: Inne rzeczy też wiedziałem, piszę dla innych :)

Dodam jedno - to wielkie miasto, nie podoba mi się! A kamera za bohaterem jest beznadziejna!

Jedyny minus tej gry ;)
Lumiose City


@leonella: Tak. Kamera ogólnie jest bardzo blisko bohatera i często wariuje do tego lata jak szalona, co daje taki efekt że gówno widać.

http://i1.ytimg.com/vi/YCvwnUOO3cs/maxresdefault.jpg

Budynki są bardzo podobne, dobrze że wisiał szyld z Pokeballem bo bym się nie skapnął że to Pokecenter. Ogólnie dojrzałem to z daleka, bo z bliska nie było widać.

Ogólnie najbardziej narzekam na kamerę, wolałbym coś takiego http://cdn2-b.examiner.com/sites/default/files/styles/article_large/hash/ec/7d/ec7dd63ed3a63c1a035bde0c005848ea.jpg?itok=E_bb22Yz

Ogólnie cieszę się za każdym razem jak
@loczyn: W Castelia City(Black i White) kamera też szalała, co ulicę albo zbliżała się tak, że można było zobaczyć wszystkie piksele na tyłku bohatera, albo nie widzieć nic. No ale domyślam się(i widzę po screenie), że w Lumiose faktycznie szaleje jeszcze bardziej.
@leonella: Jest podobny poziom beznadziejności, szkoda że azjaci nie wpadli na pomysł rozstrzelenia miast na boki jak to było np w Silver/Gold, tylko w górę jak by to cokolwiek dawało.