Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dobra mirabelki wyrocznie wy moje najdroższe

co byście zrobiły gdyby napisał do was typ którego psiapsi poznała przez internet i planuje się z nim spotkać niedługo
tylko że typowi coś odwaliło i chce jej zrobić "niespodziankę" i chciałby zrobić ustawkę i zaskoczyć ją że niby umówiła się z tobą na kawę a będzie tam on

wykopki i inne osoby, jesteście w takiej sytuacji 1) lojalni wobec przyjaciół i mówicie o wszystkim
2) spoko będzie śmiesznie
3) nie bawicie się w głupie podchody i wypisujecie z wszystkiego, nie było tematu

no i w sumie do płci męskiej też pytanie kieruję

#mirabelkopomusz #pytanie
#zwiazki niech będzie XD
  • 19
@gfgfgfa:
a) czy już się spotkali na żywo?
b) co ona mówi na jego temat ogólnie?
c) czy aby się nie pokłócili i nie zerwała kontaktu z nim, więc ten próbuje Cię wrobić? (wtedy stracisz koleżankę)

Możesz ją podpytać o niego jeśli jesteście blisko, jeśli będzie mówić w samych superlatywach o nim, to jak najbardziej można się w to bawić. A jeśli to ma być pierwsze spotkanie, to koleś jest czubem
@gfgfgfa: no, jeśli ona sama miałaby w planach się z nim spotkać, to myślę, że pomogłabym zorganizować taką niespodziankę. to całkiem urocze. ale zależy też od tego, czy uznałabym, że ona czułaby się z tym komfortowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MallaCzarna: po prostu ciekawa jestem zdania innych, bo dla mnie to kripi w #!$%@? i wprost typowi o tym napisałam.
z jednej strony nie chce się mieszać, a z drugiej wiem, że jeśli typ będzie uparty i jest szansa że ją gdziekolwiek zaskoczy na mieście (bez mojej pomocy) i cokolwiek by się jej stało to bym sobie nie wybaczyła xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@welin: @kosciostrup: no jest podjarana od jakiegoś czasu, kilka razy spotkanie im przepadło i mieli wspólnie zaplanować kolejne więc wydaje mi się, że dlatego się tak uparł. No jak to przyjaciółka, boję się, że ją skrzywdzi i znowu to ja będę musiała ją pocieszać po kolejnym #!$%@? XD z gadki gość wydaje się spoko, ale właśnie ten jakiś dziwny #!$%@? sposób na spotkanie mi sie nie podoba
@gfgfgfa napisałabym do przyjaciółki "elo, typ jest creepy, planuje zrobić to i to, spławić go czy zgodzić się a ty będziesz udawała zaskoczoną?". Bo raz że dziwna akcja (choć może jemu się wydaje że to romantyczne czy coś) a dwa że inaczej się człowiek szykuje na kawę z psiapsi a inaczej na spotkanie z typem który się podoba więc dziewczyna może się czuć niezręcznie przez taką niespodziankę. No chyba że jest wyluzowaną