Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko powiedzieć, że 5. sezon #domzpapieru jest tak #!$%@? jak nie mogłem sobie nawet tego wyobrazić, że tak można #!$%@?ć serial, którego pierwszy sezon był miodny. Taguję też prawackie tagi, byście nie mili złudzeń, że serial jest choć trochę "standardowy", tzn. jest standardowy według norm #netflix bo propagandą lewacką jest w nim #!$%@? gdzie tylko się dało. Nawet w ostatnim z 5 odcinków gdy rodzi się dziecko wykreowano dialog, by nie kupować dziewczynce różowych ciuszków, bo ją szufladkujesz, pozwól jej wybrać płeć.

Pomijając lgbt to fabuła jest na maksa naciągana, wszyscy są praktycznie nieśmiertelni, a kule jeszcze bardziej ich umacniają. Akcja jest przez maks. połowę czasu, reszta to jakieś epizody z przeszłości, nic nie wnoszące wątki.

Tak żeby ostatecznie Was odwieźć powiem jeszcze tylko, że Tokie ginie w 5. odcinku.

Pozdro

#lacasadepapel #bekazlewactwa #4konserwy
  • 15
@Quardoz hm. Też ciężko się zdecydować. W ścisłej czołówce umieściłbym na pewno podziurawioną od kul Tokio, która ma siłę dalej walczyć z jakimś karabinem maszynowym (ale jednocześnie nie doczołga się 3 metrów do windy).
"Haker" w załodze czerwonych, który podłącza jakiś kabelek z dupy między zabezpieczeniem drzwi a tabletem i mówi, że włamanie zajmie mu "aż" godzinę.
No i cała ta ekipa interwencyjna jakichś ludzi wyciągnietych ze squota, którzy mają jakieś okrzyki
@BaZyL4: U mnie to , że tu na początku mówią ,że Gandia ma odłamki pomiędzy kręgami a tu za chwilę wspina się po budynkach i jest nie do zabicia.
Ten żołnierz od Sagasty w jednej scenie łamie kość (chyba piszczelową) i nadal chodzi , nawet jak dostał od Tokio potem strzał w nogę.
Motyw narratora (jak Tokyo to opowiada skoro zginęła ) XD
I wiele innych.
Tak żeby ostatecznie Was odwieźć powiem jeszcze tylko, że Tokie ginie w 5. odcinku.


@BaZyL4: ten serial to ściek od 3 sezonu wzwyż, ale dla tego odcinka chyba obejrzę. Przekonałeś mnie.
@Quardoz wiesz, może się okaże w grudniu, że Tokio jednak nie zginęła xD
Wybuch był gdzie indziej tylko tak to złożyli, że wygląda jak ona, a ona żyje i zaraz jej maczo po nią się dobije. xD
@BaZyL4: Nie rozumiem czy scenarzyści tego nie widzą czy są idiotami i odcinają kupony tylko już teraz. Bo jeżeli nawet ja zauważyłem te absurdy to już jest coś nie tak XD


Mam podobnie. Jestem mało bystrym widzem, na dodatek polubiłem ten serial, więc przez długi czas mocno przymykałem oko na jakieś absurdu. No ale sezon 5 to już kompletny odlot. Wchodzimy w coś pokroju Szybkich i Wściekłych, brakuje samochodów na spadochronach,
@Quardoz

@BaZyL4: Albo ta jednostka komandosów , co wyglądała jak upośledzeni spod Żabki a nie jednostka specjalna.


Sam dowodzący całą akcją patrzył na nich jak na debili, ale zdecydował się na nich tak jakby w Hiszpani już wszystkie służby i wojsko zginęli na polu bitwy i została tylko banda upośledzonych.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@BaZyL4: @Quardoz: bądź w banku olej pilnowanie zakładników, pozwól im wziąć broń, goń ich nie potrafiąc trafić w ani jednego mimo strzelania z 5 metrów, na koniec wypuść zakładników bo płaku płaku nie można zabijać (no chyba że wojsko to spoko, niech giną).

Bądź profesorem, nie pilnuj swojej kanciapy, miej zabezpieczone wszystko poza wejściem, bądź mistrzem sztuk walki, ale przegraj w walce z ciężarną w ostatnich dniach jej ciąży.

Ponownie
@Radiativ ta babka urodziła dziecko i minutę później kest z powrotemw pełni sił, siada sobie, łazi, siedzi i trzyma dziecko przy piersi jakby poród był prosty i lekki jak sranie xD
Dalej - ona ich nienawidzi ściga ich, a przez poród momentalnie przeszła taką przemianę, że zaraz w ckliwej rozmowie gada sobie ze wszystkimi o imieniu dla dziecka jakby siedziała z psiapsiółkami na kawce.
Umożliwienie ludziom i mediom oglądania całej tej akcji
Nawet w ostatnim z 5 odcinków gdy rodzi się dziecko wykreowano dialog, by nie kupować dziewczynce różowych ciuszków, bo ją szufladkujesz, pozwól jej wybrać płeć.


@BaZyL4: ten dziadek co to mówi jest chyba ojcem tego transa w gangu, stąd taki dialog
@Elijahu tak czy inaczej, obie te rzeczy w filmie wstawione w celach "edukacyjnych", bo nie ma to żadnego związku z główną fabułą, ani nie jest też żadnym "smaczkiem" dla widza.