Wpis z mikrobloga

Wie ktoś gdzie można kupić USW-24 za około 1000zł? Kupione w sferisie, poszło na reklamacje do batna24, tam mnie gość przetrzymał miesiąc, przygrał w #!$%@?, potem prepraszał i wymienił na nową sztukę. W nowej sztuce nie działał dotyk w wyświetlaczu, znowu batna24, tam gość mówi że nie mają już dostępnych i rozliczy zwrotem kasy, no spoko, wysłałem, leży u nich 8 dni, bez odpowiedzi, zobaczymy jak długo poleży. Zmierzając do końca: jednak chce mieć sprzęt, usw-24 spełnia moje potrzeby, ktoś cos zasugeruje gdzie kupić?

#siecikomputerowe #informatyka #switch #ubiquiti
  • 4
@sskowron: dostawy tych switchy to prawdopodobnie dopiero listopad. Nówki raczej nie znajdziesz na rynku a tym bardziej nie w takiej cenie jeżeli one normalnie chodziły po 950-1000 brutto. Przypuszczam, że nowa dostawa też będzie droższa bo USD trochę w górę ale głównie transport razy 4...
@sskowron: Ubiquiti kupuj w EU.STORE - oni mają w miarę normalne ceny i szybkie dostawy. Towar wysyłają z Czeskiego magazynu. Ja już nie handluję z Batną bo walą w klocki z dostawami - chociaż ceny mają zdecydowanie lepsze niż na oficjanym sklepie.