Wpis z mikrobloga

Klasyczna sytuacja- upośledzona typiara z którą chodziłam do gimbazy zrobiła sobie dziecko, które tez jest upośledzone i już ruszyła zbiórka na zrzutka.pl bo ona oczywiście nie ma siana na rehabilitacje i opiekę a dziecko prawdopodobnie nigdy nie będzie zdolne do normalnego życia. Dodam, że matka podobnie. Oczywiście dziecko z jakimś patusem alkusem. Jak mnie takie coś wku*wia. #childfree #patologiazewsi #antynatalizm
  • 131
@Zabojcza_Rozowa: Kurła to ja znam 2 dziewczyny z czego jedną jeszcze z przedszkola i też miały coś z garem ale zgaduje że nie tylko i cyk obie hajtnięte i z dzieckiem tylko nie wiem jak z nim bo jak widzę kolejną wrzutkę to pomijam bo zawsze ta sama śpiewka. Ogółem będzie to okrutne co powiem ale ludzie z znacznymi wadami i innymi defektami nie powinny mieć możliwości rozmnażania się bo jest
@Zabojcza_Rozowa: Jest okrutne dla większości ludzi bo zobacz jaka jest reakcja w temacie aborcji a gdy powiesz że chcesz ograniczać błędne, niepotrzebne geny to porównają do Hitlera bo eugenika xD I nawet nie o gumę tu chodzi bo są np. ci ludzie upośledzeni w jakimś stopniu i fizycznie i psychicznie i mimo to znajdują desperatów i specjalne chcą urodzić dziecko żeby ktoś je pokochał i to już jest wyższy poziom egoizmu.
Dodając w temacie - Bawią mnie te rozważania rozplodowcow jak to ich dziecko może będzie kolejnym Lewandowskim albo wymyśli lek na raka.

No nie, to tak nie działa. Zeby był potencjalnym kolejnym Lewandowskim musiałby być dzieckiem Lewego.


@Official: Ale co Ty myślisz, że same predyspozycje genetyczne dyktują kto kim będzie? Talent stanowi jakąś część sukcesu, ale niską w porównaniu do tego, ile w to wszystko trzeba włożyć pracy. Jak chodzi o
@Zabojcza_Rozowa: twój pierwszy i podstawowy błąd to zastanawianie się nad motywacjami ludzi prostych i ograniczonych umysłowo. Jedyna szansa na kontrolę nad ich płodnością jest system totalitarny. Jak wiemy z historii, systemy totalitarne są niebezpieczne, więc nie można go wprowadzić. Koło się zamyka, zacznij od początku.

Zatem jeśli twój wpis nie jest typowym virtue signaling, możesz pomóc dziecku, którego tak żałujesz np. bezpośrednio pomagając w opiece nad nim.
@Jaca656565: mówię że geny to nie jest losowanie w próżni tylko zestaw genów po połowie od mamy i taty.

Ojciec Einsteina nie musial wymyślić teori względności, ale złożenie genów matki Einstaina i jego ojca musialy to umozlwic.