Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszkajac w małym mieście widzę ze nie mam szans na normalna w miarę ładna kobietę. Nawet już nie ładna a trochę zadbana albo chociaż szczupła. Płakać mi się chce jak jeżdżę do #krakow i widzę te piękne kobiety, zadbane, ładnie ubrane, uczesane, w obcasach, sukienkach. Szczupłe. Fakt dużo grubych się pojawiło ostatniego roku przez pandemie ale i tak nie jest źle. A potem wracam do takiej #debica i co widzę na ulicy, patusiary w dresach z petem w buzi, większość ubrana w leginsy i pognieciony t-shirt, większość waga w okolicach 80-100 kilo, a jak szczupła to jakaś patuska. Z dziecmi to w ogóle już szkoda gadać, grażyna lvl 30. Jakbym się w lata 90 cofnął. Też tak macie w swoich małych miasteczkach? Czy tylko na Podkarpaciu się babom nie chce o siebie zadbac #zalesie #p0lka #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613a83019e223f000b16f3d3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
Czy tylko na Podkarpaciu się babom nie chce o siebie zadbac


@AnonimoweMirkoWyznania: przeciez zadbaly o siebie, osiagnely posiadanie dziecka.
Wiec utrzymanie, opieke panstwa, doplate do kredytu itp maja. To wiecej niz niejedna bezdzietna lambardziara po studiach osiagnie przez cale zycie. Zaraz jeszcze przeglosuja podniesienie 500+, 12k na male dziecko,a doplate do zlobka, doplate do doplat, emeryture dla madki, przejmowanie cudzych domow jak madka sie na chwile tam zasiedzi itp.

Problemem jest
ZepsutyTygrys: Kraków to jedno z większych miast - w dodatku miasto studenckie. To oczywiste że jest tam wiele młodych kobiet. Wiele z nich jest tam na studia albo jakiś czas jeszcze po studiach. Myślę że tak samo jest w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie itd. Poza tym za mocno generalizujesz. Wielu facetów też jest zaniedbanych.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua