Wpis z mikrobloga

Gdzie uderzać w poszukiwaniu dobrego ubezpieczenia na moto (czy auto, zakładam, że bez różnicy)? Dostałem słabą ofertę kontynuacji w leasingu i zasatanawiam się czy to ma znaczenie do jakiego agenta uderzę. Kojarzy mi się w poznaniu coś jak CUK. Gdzie normalnie szukacie jak chcecie zmienić?

#motoryzacja #motocykle
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WyjmijKija: jak kupowalem u swojego agenta to placilem ~340 oc + nw, gdy znajomy za CBR 180 pln. Po dwoch latach uderzylem do jego agenta i znalazlo sie oc+nw za 180. Wlasnie w CUK to bylo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WyjmijKija: Możesz uderzyć do wykopowych agentów, możesz do CUKu, możesz znaleźć agenta w internecie albo iść do jakiegoś małego lokalnego biura którego nawet nie ma w Google. Ważne tylko aby agent miał oferty wielu towarzystw. Najlepiej napisz od razu do kilku, bo nawet ci polecani nie zawsze mają najlepszą cenę w każdym przypadku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PeterFile: w sumie nawet gdy już będzie wiedział to i tak nie muszą zaakceptować :) a nie wiem czy op wie że są leasingi gdzie dodatkowo sie płaci za "własne" ubezpieczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)