Wpis z mikrobloga

a jednocześnie odcięta gadająca głowa jest spoko


@ms86: a co jest niby nie tak z Mirmirem i całą resztą mitologii nordyckiej? To chyba oczywiste że postaci z mitologii narodu który był w 100% biały będą białe (a jak nie będą to będzie to jawnie w tych mitach napisane jak mamy jakąś magiczną zieloną/niebieską/czarną postać).

Akurat ostatnie wydania God of War bardzo wiernie przedstawiają mitologię nordycką i pokrewne, no ale teraz się
Nie znam sie na mitologii nordyckiej ale wg 15 sekundowego googlowania nie widać chyba problemu w przedstawieniu jej jako czarnej? XD


@Krasowsk12: No brawo, znalazłeś cytat z Wikipedii którą mogą sobie jutro edytować i wrzucić cytat całkowicie przeciwny.

nie widać chyba problemu w przedstawieniu jej jako czarnej? XD


@Krasowsk12: Jedyne co twój cytat stara się przekazać to to że Jötunowie to niekoniecznie ludzie, ani niekoniecznie bogowie. Chodzi mi o to
@Morf: podaj źrodła które twierdzą przeciwnie, osobiście zrobię takiego edita na wikipedii powołując się na te źrodła

z tego co widzę to postaci te można przedstawiać w dowolny sposób, bo mitologia ich jakoś szczegółowo nie opisuje, jedynie opisuje że muszą się różnić od bogów, zatem robiąc gre, w której już mam bialych bogów i muszę wprowadzić postać która musi się od nich różnić, jednocześnie nie będąc innym gatunkiem, chyba najłatwiej po
@redemptor: To było bardzo dobre zagranie fabularne, wam to się po prostu nie spodobało, bo sobie uroiliście, że babka jest transem xD I nawet jeśli nie tobie, to była tona tego typu wpisów na wykopie. Pamiętam też czepianie się o tęczowe przejscie dla pieszych w Seattle czy o wątek lesbijski. Zesrano się o rzeczy, o które normalny człowiek w życiu nie pomyślałby, ze się zesrać można.

@Korax: Najwyraźniej twórcy łamią
@Wink: Dla mnie mogłaby być nawet jednorożcem i nie zmieniłoby to mojego negatywnego odbioru - było to po prostu słabiutke zagranie szczególnie w zestawieniu z tym jak gra desperacko starała się żebyśmy polubili tę postać. Druckmann może i miał odważny pomysł na sequel, ale jego realizację moim zdaniem totalnie położył. Do tego beznadziejny finał, po obejrzeniu którego miałem autentycznie ochotę złamać płytę z grą w pół.