Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jestem w trakcie procesu rekrutacyjnego #programowanie dla firmy z #norwegia na pozycje a'la dev team lead (startuje solo projekt od zera, w przyszlosci jak sie powiekszy zespol to bede leadowal)

mam ok 2.5 roku expa full time a calosciowo to kolo 4, okreslilbym sie jako mid+ albo mocno naciagany senior

na zasadach klasycznego #b2b (nieplatne dni wolne), pracowalbym zdalnie z polski, powiedzialem im stawke wydaje mi sie ze nasza, 105 PLN/h (~450k NOK/rk, 16.8k PLN/mc) a oni mowia ze planowali mi zaproponowac 92.5 PLN/h (~400k NOK/rk, 14.8k PLN/mc) xD

no nie powiem, wydaje mi sie ze troche malo biorac pod uwage ze widelki dla seniora na glassdoor to 600k-950k a srednia to 790k

ale w sumie realiow pracy bezposrednio dla klienta skandynawskiego, czy bardziej ogolnie - zagranicznego, po prostu nie znam. co myslicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613b4dc95fb896000a0051cd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy w czym robisz, ale chyba szukają frajera i tyle. Moim zdaniem, jak na twoje doświadczenie, to rzuciłeś bardzo adekwatną kwotę, ale biorąc pod uwagę, że będziesz miał rozszerzony zakres kompetencji (solo dev, nowy projekt + później dev lead), to mógłbyś spokojnie krzyczeć więcej. A skoro próbują zaniżyć stawkę, to ja bym podziękował.
  • Odpowiedz
widelki na glass orze są dla Norwegi strasznie wywindowane i mało realistyczne imo


@Passer93: nie sa, zgadzają się mniej więcej z zarobkami osób które znam.
  • Odpowiedz