Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD: niestety ale te nieroby już tak mocno się przyspawały do źródła stałego dochodu że bardzo ciężko będzie ich oderwać do normalnej i pożytecznej społecznie roboty. Ale to w sumie bardzo zabawne że jak jeden lepiej zorganizowany wyzyskiwacz mieszkaniowy wykupi całe osiedle to narzekają(bo to konkurencja dla nich i odbiera im zarobek), ale jak oni mają po parę mieszkań i uprawiają wyzysk na lokatorach to już jest wszystko spoko.
  • Odpowiedz
@GacekNiebieski: no ja wlasnie pije do tego, ze politycy strony ktora jest przeciwna "landlordom" sami maja w opór mieszkań i żyją z tego, polityki i pisania bzdur do gazet. Juz nie ma prawdziwej lewicy, jest kawiorowa lewica albo jak ktos woli to "lewacy"
  • Odpowiedz
@mat888: ja bym raczej sie martwil korpo z USA i funduszami z np. Szwecji które wykupują całe osiedla w Warszawie, Krakowie itp zanim jeszcze budowlaniec zdazy sie wysrac do toitoia na placu budowy tychże, a nie 50-latkami ktorzy przez cale zycie pracowali i odprowadzali podatki z ktorych powstaja np. mieszkania socjalne a oni sami maja 3 mieszkania na starosc
  • Odpowiedz
ja bym raczej sie martwil korpo z USA i funduszami z np. Szwecji które wykupują całe osiedla w Warszawie, Krakowie itp


@januszfleciarz: to też są wyzyskiwacze tylko dużo bardziej zorganizowane i konkretne w działaniu. Nasi posiadacze mieszkań ich nie lubią bo stanowią dla nich zbyt mocną konkurencję i chcieliby ich wyeliminować żeby mieć większy zysk dla siebie. Jeżeli pozwolimy na bogacenie się na cudzym garbie to z czasem powstanie moloch który
  • Odpowiedz