Wpis z mikrobloga

Byłby ktoś w stanie polecić jakiś czujnik co wysłałby mi powiadomienie na telefon w wypadku otwarcia drzwi? Muszę użerać się z #!$%@?ętym niby współwłaścicielem wynajętego mieszkani i nawet,że przegania go policja to odrobine obawiam się wychodzić z domu i chciałbym się zabezpieczyć. Gościu jest bezrobotny,zdesperowany i mocno wykrzaczony więc nie zwróci uwagi na ewentualne konsekwencje tylko wezwie ślusarza i może mnie okradnie/zniszczy moje rzeczy żeby dokuczyć żonie z która bierze rozwód (od niej wynajmuje) Jakiekolwiek inne sugestie jak można się zabezpieczyć przed potencjalnym wjazdem oszukanego ślusarza mile widziane.
#alarmy
  • 3
@dzieju41: Jak mi dasz pieniądze na wyprowadzkę to spoko. Ja naprawdę nie chcę być niemiły bo oczywiście w pewnym sensie masz racje,ale sytuacja na rynku mieszkań jest teraz FATALNA i za taką cenę jaką płacę tutaj mieszkając w centrum stolicy to mógłbym sobie wynająć mieszkanie na Targówku. Nie mieszkam w tym mieszkaniu od wczoraj i wszystko było git,ale od tygodnia sytuacja wygląda tak jak wygląda i chcę się po prostu zabezpieczyć