Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak 11 września 2001 na telewizjach informacyjnych: CNN, BBC News i TVN24 jednocześnie relacjonowano wydarzenia z Nowego Jorku (było długo po tym jak pierwszy samolot wleciał w Wieżę Północną WTC) nie przejąłem się zbytnio tym wydarzeniem. Ironią było, że po przełączeniu na Vivę (już nie pamiętam dokładnie czy na niemiecką, czy polską) akurat leciał tam teledysk Limp Bizkit - Rollin' (był on kręcony m.in. na szczycie południowej wierzy WTC). Kilka minut później w mediach pojawiła się informacja, że drugi samolot uderzył w Wierzę Południową. Wówczas zrozumiałem, że jest to coś cholernie poważnego, bo mówiono już o zamachu terrorystycznym. Po południu oglądałem z rodzicami jak wieże walą się jedna po drugiej. To był pierwszy i chyba jedyny raz kiedy na prawdę oglądałem telewizję z przerażeniem. Do dzisiaj jak usłyszę tę konkretną piosenkę Limp Bizkit, mam przed oczami relację na żywo z Nowego Jorku.
Limp Bizkit - Rollin'
#muzyka #rock #numetal #rapmetal #limpbizkit #00s #gimbynieznajo tematycznie #nowyjork #911 #11wrzesnia #wspomnienia
CulturalEnrichmentIsNotNice - Pamiętam jak 11 września 2001 na telewizjach informacyj...