Wpis z mikrobloga

Swoją drogą to Bottas mi serio zaimponował. Zawsze były z niego podś#!$%@?, że pies, że drugi Barrichello, ale z drugiej strony mimo braku podjazdu by konkurować z oponiarzem to potrafi zaprezentować się z pozytywnej strony.

Bottas nie został #!$%@? z Mercedesa. On sam z niego odszedł, bo nie chciał siedzieć na rocznych kontraktach, które w przyszłości mogły zaważyć na kontynuacji jego kariery w F1 (w sensie 2k22 się kończy Russell dostaje kontrakt, a ten zostaje z ręką w nocniku) Powiedział, że jakby dostał kontrakt na kilka lat to by został, ale finalnie wolał być driverem backfieldu, ale normalnym, niż psem z topki. I za to go szanuje.

Poza tym pokazał dzisiaj, że jak chce to potrafi. Z p20 skończyć na podium. Ogurez po starcie z pitu i przebiciu się przez taczki na 8 miejsce był chwalony pod niebiosy, to co powiedzieć o Bottasie, który zjadł cały midfield?

Bottas póki co odchodzi z Merca z godnością i ma ode mnie props.

#f1
Pobierz RzutKamieniem - Swoją drogą to Bottas mi serio zaimponował. Zawsze były z niego podś#...
źródło: comment_1631468127p18IWG4LyRgBI2xuHFy65W.jpg
  • 10
@RzutKamieniem: widać po Bottasie, że wyjście z strefy plotek i niedomówień oraz jazda na chillerze zaczęła mu służyć. Zwyczajnie wie, że tak naprawdę jedzie dla siebie i dla zabawy, mając świetny bolid - i mam nadzieję, że chociaż na finiszu tego sezonu zobaczymy najlepszego Bottasa, który namiesza nieco w walce Hamilton-Max w stylu najszybszych okrążeń czy wygranego sprintu.
@RzutKamieniem: typ jest w teamie tylko i wyłącznie żeby robić pozycje hamiltonowi, nawet jego własny zespół się nie cieszy z sukcesów, jego reakcja na #!$%@? się hamiltona bardzo wymowna. "On sam odszedł z mercedesa" to już w ogóle bzdura, spełnił swoje zadanie to może #!$%@?ć. Zmienia się polityka zespołu, bo teraz George będzie promowany więc Bottas już nie jest potrzebny. Talentu i szybkości nie można mu odmówić, ale zapamiętany zostanie jako