Wpis z mikrobloga

@Lilac: ja mam pierwszego z brzegu z alli za 12 zł rok. Na początku były problemy z tvp4k i canal plus, ale chińczyk szybko się z tym uporał i jak do dzisiaj wszystko śmiga bardzo dobrze. Przynajmniej jak padnie to nie będzie mi szkoda tych 12 zeta i wezmę sobie następnego z brzegu
Wszystkie kanały działają, przycinki są ale stosunkowo żadko. Wczoraj oglądałem dwa mecze ligi angielskiej i miałem jedną 3 sek. przycinkę
L
@Grzdyl: w 4k odbieram: FTV UHD, NASA TV UHD, Love Nature 4K, RAI 4K, Museum 4k, TRAVELXP 4K, Elewen Sport 1 4K, MyZen 4K. Sklep to były jakieś cyferki, kupywałem w marcu 3 linijki na rok
@pansamolocik jakie dwa programy? Przecież są dekodery dwugłowicowe które naraz obsługują 2 kanały w tym samym czasie, a najnowsze z głowicami SX2 nawet i 8 i to z różnych transponderów, musieli by zbanować mnóstwo osób? A jest jeszcze PIP, który wyświetla 4 kanały na ekranie na raz
@Grzdyl: są też i karty abo które bardzo dobrze działają w takich dekoderach. Taka jak pisałem wcześniej to zależy od dawcy jak ma ustawiony dostęp. Jeśli już jest możliwość dwóch kanałów to jest ograniczony czasowo.