Wpis z mikrobloga

#sluchawki #xboxone #xboxseriesx #xbox

Dzisiaj zepsuły się moje Steelseries Siberia X300. Ceniłem sobie je za to, że jest jeden kabel i przepuszcza dźwięk pod xone przez mikrofon i słuchawki. W lewym głośniku jest ciszej o około połowę i straciły bas. Gwarancji już nie mam, więc szukam czegoś nowego - budżet do 250 zł. Mogą być bezprzewodowe, do grania, z mikrofonem. W przyszłości do używania pod Xbox Series X

Propozycje? ;)
  • 11
@Alex_mski: Nie oczekuję nie wiadomo jakich pro, mogą być przewodowe, nie napisałem że muszą, byle by nie miały 4 metrów kabla ;) Po prostu siadam do kompa lub do konsoli z padem w rękach i nie plączę się w nich :)
@kokus: ja mam logitech g pro, do wyrwania w promocjach za 299 zł. Polecam, ale jak dorwiesz hyperx cloudy w tej cenie to tez spoko opcja.

Taniej, zobacz sluchawki polskiej firmy SPC gear viro. Tez podobno dobre sluchawki cena/jakosc
@mdc: @kermirz: @adrian-kolarz: @LeonL: @KolegaPatryk:
Kupiłem Hyperx Cloud Alpha. Na plus przejściówka z rozgałęźnikiem i odpinany mikrofon. Leżą wygodnie na głowie, solidnie wykonane, nieco cięższe ale gąbka środkowa jest wygodniejsza względem Siberii X300 są mniej 'basowe' ale wokal jest czystszy moim zdaniem.
Fajna rzecz z regulacją głośności na kablu ale mam obawę że za kilka miesięcy lat ta rzecz się zepsuje.