Wpis z mikrobloga

Działa Wam czujnik oświetlenia w MX Keys?
Otóż po włączeniu klawiatury, nieważne czy świecę latarką na czujnik, czy nie to mimo wszystko ustawiany jest drugi poziom podświetlenia (L2 - 25%). Czasami czujnik zaczyna reagować po odłączeniu od ładowania, gdy przyświecę go latarką, wtedy klawiatura nie pozwala włączyć podświetlenia ze względu na zbyt jasne oświetlenie otoczenia (prawidłowo), jednak ten komunikat potrafi się utrzymywać nawet w całkowitych ciemnościach, chociaż też nie zawsze, bo czasami czujnik potrafi poprawnie zareagować i po jakimś czasie podświetlenie włącza się, ale podświetlenie nie wyłącza się już gdy z powrotem przyświecę latarką czujnik.

Zainstalowana najnowsza wersja oprogramowania.

#logitech #mxkeys
  • 4
@Issac sprawdziłem u siebie i zero reakcji. Czekałem 10 minut po wyłączeniu i włączeniu i po włączeniu z zasilaniem podpiętym, ale dzięki za info. Pytanie czy UOKIK nie powinien zająć się tym, bo chwalą się tym, a ta funkcja albo nie działa, albo działa jak chce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheQuake: UOKIK ? Bez przesady, to moze być problem z Twoim egzemplarzem tylko, spróbuj go sparować przez bluetooth lub z innym urządzeniem. (ZAINSTALUJ logitech options)
@Issac próbowałem już wszystkiego, połączone urządzenie nie ma znaczenia, nie ma też znaczenia czy połączenie jest przez dyngiel czy przez Bluetooth. Oficjalny support odesłał mnie na gwarancję. Klawiatura z pewnością tam wyląduje i dam znać.