Wpis z mikrobloga

Zacząłem grać w #eveonline i fajen jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Latam i robie sobie misje u agentów, czasem pokopię trochę minerałów. Co mogę jeszcze robić jako świeżak? Jak się socjalizować?
  • 12
@Jailer: Porób te misje i powinno być na początek, szczególnie security czegoś nauczą.
Ścieżka w grze jest mocno zależna od tego czy jesteś w stanie opłacać abonament czy nie.
Co do socjalizacji, to jest czat polish w grze, ale tam to większość raki(jak to polskie community w każdej grze), jeśli umiesz po angielsku gadać, to celuj w korporacje miedzynarodowe. Jest kilka, które przyjmują nowych graczy. Jak masz pytania to wal.

Wystrzegaj
@Jailer: The Agency i lecisz najpierw z tutorialem a potem misje. I nie słuchaj przedmówcy bo gada głupoty. Jak złapiesz się jakiejś grupy to pokierują Cię w odpowiednim kierunku. Nie próbuj odkrywać koła na nowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Latam i robie sobie misje u agentów, czasem pokopię trochę minerałów.


@Jailer: Tez mi sie podobalo. I przestalo jak przy bardziej wartosciowych misjach praktycznie co przelot sie przypierdzielal jakis pirat.
Gralem na serwerze "non PvP" wiec przynajmniej graczy mialem z glowy. Ale Piraci mnie skutecznie zniechecili.

Clowiek chce sie pobawic a tu dupa.

A nie - przepraszam. Znow mi sie Evka z ED pomyrdalo. Piraci sa w ED a w Evce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jailer: poszukaj sobie jakiegoś corpa dla początkujących. Kiedyś funkcjonowała Unseen Academy, która robiła szkolenia dla polskich graczy. Zdaje się, że już nie istnieją ale możesz zapytać na forum/reddicie czy ktoś jeszcze wprowadza tak graczy w świat new eden. Mi się to mega podobało, czułem się jak na jakimś bootcampie i dużo się nauczyłem.
hie hie hie


@SzlachcicPolny: No niby hie hie. Spoko nie mam problemu - wiedzialem na czym ta gra polega. Niemniej mimo ze na low sie nie pchalem to i tak mnie ubili. Jak ktos ma radoche w ubijaniu n00bow- jego sprawa-znalem zasady.

Niemniej niektorzy chca poprostu sie zrelaksowac i ich relaksem nie sa jakies chore ubijania n00bow w internecie. Maly penis to trzeba sie dowartosciowac?

Przestalem grac a gra przestala na
@Jailer: tez zaczalem ze 3 tyg temu, polecam dolaczyc do corpa jak najpredzej, bo misje to sa dla bobów.
Najszybciej sie dostac do Pandemic Horde (mnie np Karma Fleet nie przyjelo xd), do wszystkiego dadza poradnik/knowledge.
Ja sie wkrecilem i mam premke na 3 kontach xd.
trafi na debila z malym penisem ktory musi sie dowartosciowac


@gorzki99: okej to ja podsumuje co napisałeś

zacznij grać w (podobno)jedno z najtrudniejszych mmo, w którym pvp jest wszechobecne

kup sobie statek za 20 milionów które zbierałeś pół roku

daj się sklepać, bo nie umiesz grać/nie znasz mechanik

ała o kurła

płacz, że to inni grają źle i są idiotami, bo w gre, która bazuje na pvp, robią pvp

odejdź z
@SzlachcicPolny: W skrocie to mam gdzies Twoja ocene jaki ja to lebioda jestem i se nie poradzilem.

W jeszcze wiekszym skrocie: zaznaczylem ze zaczynajac grac znalem mechanike i wiedzialem o co tam biega. I zaznaczylem tez ze nie mam z tym problemu - poprostu przestalem grac. A Ty tworzysz jakas ideologie.

zacznij grać w (podobno)jedno z najtrudniejszych mmo, w którym pvp jest wszechobecne


Pomimo ze jak wspomnialem poczytalem zanim zaczalem grac
@gorzki99: Znaczy ubijanie ludzi w HS, to czesto nie jest prosta sprawa, ludzie mają to sprowadzone do matematyki, ile własnych statków, żeby zniszczyć dany statek zanim concord przemyśli im samobójstwo.

W eve nie ma safezonów, ironicznie najbezpieczniej jest w nullsecu.
ludzie mają to sprowadzone do matematyki, ile własnych statków, żeby zniszczyć dany statek zanim concord przemyśli im samobójstwo


@Dayone: Ja trafilem na kolesia co raczej nie mial tego "przeliczone" a poprostu chcial sie pobawic.

NIe lecialem jakims wypasem, nie nalezalem do zadnej frakcji itp. Koles tez raczej nie poswiecilby niewiadomoczego.
Poprostu se ubil bo mial taki kaprys. Dla mnie osobiscie chore podejscie. Ubijac kogos kogo wiesz ze ubijesz bez problemu "bo