Wpis z mikrobloga

Czy moglibyście polecić mi jakieś słuchawki nauszne? Od jakichś dwóch tygodni szukam sobie słuchawek bezprzewodowych (bluetooth), z dobrym audio, basem i podstawowymi funkcjami typu przełączanie muzyki, nawet nie musi mieć ANC. Budżet to około 600 zł, nawet lekko ponad, więc niby można już z czegoś wybierać, ale po kupieniu dwóch modeli jestem kompletnie zrezygnowany i zmęczony.

Steelseries Arctis 7 nie siadły mi z powodu radiowego typu bezprzewodowego i braku funkcji przełączania dźwięku (mimo że same słuchawki były świetne, jednak wolałem coś bardziej uniwersalnego, a nie dedykowanego do gry), jednocześnie późniejsze Philips TAH9505BK/00 cisnęły mnie zabójczo w łeb i do tego bluetooth przerywał, a ich firmowa aplikacja jest kompletnie do dupy i equalizera nie dało się ustawić, bo czasem łapał, a czasem nic nie robił.

Byłbym wdzięczny za rady. :)
#pytanie #sluchawki #sluchawkibezprzewodowe
  • 4
  • Odpowiedz
@foneswein: BTW, nie zauważyłem od razu, że już na nie ostatnio patrzyłem. Właśnie specyfikacje ma super, ale najbardziej boję się po ich wyglądzie na zdjęciach i recenzjach, że będą trochę przyciasne. Mam raczej większe uszy, nie zmutowane, ale takie ,,średnio-większe". Jak one leżą? Są małe? Są takie typowo nauszne, czy okalają ucho? Nie przyciskają za mocno? Przy tych Philipsach to myślałem, że oszaleję.

Niestety ten ich kuzyn jest już mocno ponad
  • Odpowiedz