Wpis z mikrobloga

Bądź moim sąsiadem. Kilkadziesiąt ha, sprzęt z górnej półki na przynajmniej 300ha+, 3 nowe auta z czego jedno na zamówienie, ogólnie bogactwo i przepych. Wjedź mi na pole na 1.4m i wyjeb bruzde na pół metra bo bieda w domu i nie ma co jeść (°° #rolnictwo #patologiazewsi zdj z soboty, drugie w komentarzu z dziś
Pobierz Egasil - Bądź moim sąsiadem. Kilkadziesiąt ha, sprzęt z górnej półki na przynajmniej ...
źródło: comment_1631637192GK55XubCq60VCCxGHfiDcH.jpg
  • 22
@Egasil: ja chciałem po doborci i jeździłem rozmawiać, ale to nic nie dało, także w ruch poszły brony, deski z gwoździami, i pług do orki winnic, żeby bruzdy na 1m głębokie wykopać ( ͡° ͜ʖ ͡°) i chłopaki teraz jeżdżą cześciej na wulkanizacje niż na pole ( ) wieś rządzi sie swoimi prawami i trzeba sobie radzić ( ͡° ͜ʖ
@milijondolaruf z innymi rolnikami sie dało dogadac i bez problemu udostępniłem przejazdy których nie ma nigdzie w mapach i żyjemy w dobrych stosunkach, a trafił sie taki jeden i co zrobisz, od znajomych wiem że ze sporą iloscią rolników ma kose ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Egasil: W moich stronach podobne problemy załatwiali poprostu kupując betonowe słupki ogrodzeniowe. Jeśli jesteś pewny granicy i wiesz, że Ci się pcha na pole, to zwołaj paru chłopa, #!$%@? w granice słupki. U znajomego była taka akcja, że właśnie chciał uniknąć jeżdżenia po sądach z jednym małorolnym ćwokiem. Powbijał słupki, później wiadomo, były próby wyrywania. Telefon na policję. Znajomy z dupy wyliczył ile go kosztowało osadzenie tych kilku zniszczonych słupków i
@kmiocinio kilka słupków granicznych się wkopie może będzie dobrze, mam na wsi takiego dziadka co ma pole wzdłuż polnej drogi to potrafi podorać i potem po długości rękami układać ziemię żeby nie było widać że podorane. Dziadek teraz przed 80 jest a pole ma z 1000-1300m gdzieś xd