Wpis z mikrobloga

#grafjon

24. Tak jak zapowiadałem.

Przedmowa:


Uwaga: To będzie bardzo wylewny opis całości wrzutu jak i podspodnych warstw.

Zaczynamy: Ruszamy!

Na początku powiem, że wrzut jest dość duży więc zastanawiam się czy uda mi się upload.

Widzimy Niebieskie ZIELE :),

Co tutaj jest do wyróżnienia ? No oczywiście niebieski środek który przechodzi przez cały napis niczym #!$%@? energia! Widząc zakończenie wrzutu, odnosimy wrażenie jak by przenosił nas w trochę inne obszary niż dotychczas były przedstawiane wrzuty. Warto jeszcze uttaj zauważyć, że na każdej literce znajdziemy (kropkę) otóż to taki swoistą "głębię" liter.

Przeanalizujmy każdą po kolei więc zacznijmy od Z, widać na początku kładkę, na której ona się opiera, można odnieść wrażenie, że artysta zrobił ją specjalnie tylko po to, żeby wiedzieć gdzie zacząć, druga kładka zrobiona pod i żeby wiedział dokąd ciągnąć to wszystko, później zmienił tak jak by zdanie i pojechał po całości niebieską linią. Ale okej, wy na niezwykłe wytworzenie kropki z E? No no, to się nazywa ciekawe #!$%@?. Więc, właściwie te i jest, właściwie to tam nie ma i (tego na dole) tylko to jest iluzja, to jest końcówka Z w innym wymiarze (bo widać jak wchodzi na Z) tak na prawdę I to wychodzi z E, jest bardzo krótkie. Więc mamy już za sobą 2 literki. Teraz dopiero widzę, że te podpórki to tak na prawdę zrobione są tylko dla Z, czemu ja tego wcześniej niewidizałem ? Nie wiem... No dobra, lecimy dalej, mamy I i teraz E bardzo jest ścięte, tak ekstremalnie, że w sumie sam nie wiem czy to jest E czy 3 :/ No nie wiem, ale wiedząc, że to napis Ziele, to musi być e... No ale dobrze, przejdźmy dalej do L tutaj już wyraźnie widać styl kończenia liter, zobaczmy na koniec L, różnica z Z jest taka, że zakończenie jest w tym samym wymiarze, jest wspólne z całą literą. No ale teraz dobra akcja, bo E jest po pierwsze zajebiście zrobione a po drugie jest krzywe w #!$%@? : D, czy taki był zamiar? Noooo można by się domyślać, że tak bo proszę popatrzeć na koniec E i jego białe smugi na dole(wykończenie) to jest tak jak by przechodziło w inny wymiar i było rozmazane przez prędkość.

Podsumowanie:

Ogólnie cały wrzut widzę jako kometę która #!$%@? i zmierza zniszczyć #!$%@? WSZYSTKO i tą kometą jest ZIELŃ, co by tu jeszcze dodać, a no tak oczywiście można by pisać i marudzić, że podkład, że psuje wszystko itd itd. Ale tak na prawdę przejżyjmy się i zobaczmy co jest kurde w środku E w tych półkolach, no przecież widać tam poprzedni wrzut i to daję taki magiczny ukrok, że #!$%@?. Dodajmy jeszcze że miejsce w którym było wychodowane te grafiti to miejsce testowe dla wszelkiej maści artystów :)

Podspodne warstwy:


Pozdrawiam.

Pozdrawiam w szczególności @Retnnok - a .
herejon - #grafjon

24. Tak jak zapowiadałem.

Przedmowa:



SPOILER
SPOILER


Uwaga:...

źródło: comment_oFZE8n8f92WJSygEtDWIKQ3z7AajVT2y.jpg

Pobierz
  • 1