Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dylemat czy zmieniać robotę, aktualnie 11 lat expa w tym trochę fullstacka, ale głównie backend java.
W tej chwili jako senior na UOP 17K brutto z pkup.
No i rynek poszedł ostro do przodu, aktualny pracodawca (gdzie jestem +4 lata) leci w kulki, bo widełki na portalach do 19,5K a nam może podniosą jak sprawdzą rynek:P
Chciałbym się rozwijać w kierunku architektura/tech leadership, szkoliłem się na własną rękę, ale dostępu do praktyki brak.
Warto cisnąć w obecnej firmie czy lepiej od razu zmienić robotę i startować np na Staffa?
#programowanie #programista15k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6140feec78e1fa000a3473d3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 9
wijać w kierunku architektura/tech leadership, szkoliłem się na własną rękę, ale dostępu do praktyki brak.

Warto cisnąć w obecnej firmie czy lepiej od razu zmienić robotę i startować np na Staffa?


@mcnight95: Tak, bo ilosc lat == ilość pieniedzy xD, matko co za dzban
OP: @mcnight95: @proszebardzo2:
Kasa jest ważna, ale możliwość rozwoju równie ważna. Pracuje na g śląsku gdzie do tej pory stawki były mniejsze niż w wawie czy KRK.
Aktualnie jest cieplutka strefa pseudo komfortu, ale już teraz widzę, że nasz produkt odstaje od technologii, nie ma opcji na upgrade ważniejszych bibliotek.
Od pół roku robimy same poprawki np. wracam z urlopu i temat w który miała wejść reszta zespołu, wdrożyć