Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trucha13657: ja właśnie jestem. Odpuść auto, kodeks ruchu drogowego w Albanii się nie sprawdził xD a ubezpieczonko w Warcie. Albania opiera się na prywatnej służbie zdrowia, chociaż publiczna istnieje i Polska ma z nimi deal na darmowe zabiegi. Ale nie chciałbyś iść do przychodni albańskiej...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trucha13657: z lotniska do Tirany jedz busem, na dworcu w Tiranie ogarnij 'prywatna' taksówkę do. Ksamilu ( czy gdzie tam jedziesz. Najpierw) później spokojnie ogarniesz podróże między tymi miejscowościami busami, większość jest klimatyzowana a jak nie to szyber dach otworzą i też dacie radę. Nie jest to jakiś super luksus ale nie ma tragedii i bilety kosztują grosze. Dokładnie te same lokalizacji zaliczyliśmy rok temu i było ok. W tym roku
@prawdziwek @cebulandia @PeteGlorious powiedzcie mi jeszcze, bo chyba nie do końca rozumiem. Jeżeli chodzi o covida i powrót z Albanii do Polski. Czy muszę robić test przed wylotem z Albanii czy dopiero po powrocie do Polski mam a) kwarantannę jeżeli nie chcę robić testu b) robię test i mam kwarantannę (+) lub nie (-). Pytam, bo nie wiem czy brać służbowego lapka ze sobą w razie gdybym coś tam złapał, tj. czy