Wpis z mikrobloga

@PapaSar: Miałem to. W zasadzie to może dalej mam bo na strychu się wala pudło z mixem lego. Był kiedyś motyw że można by to poskładać do kupy te które się da i odsprzedać ale szybko siadł jak trzeba było wyszukiwać małe części w gąszczu klocków wszelakich xd Ciekawe wgl czy ktoś kupiłby takie bez pudełka (i może bez instrukcji bo pewnie nie wszystkie się ostały)

Swoją drogą ninja powinien mieć
Jedyna rzecz jaka trudno mi wywalic to klocki lego badz tazosy z czipsow ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Dukov: Panie nie rób tego ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ja miałem zestawy z lego adventures, western, coś z castle i aquazone ale z tego co przeglądałem w pudłach niewiele zostało () bo jak się "wyrosło" to część zestawów rozeszła się po rodzinie......
to juz chyba nie zalicza sie do lego.


@Dukov: Jak nie jak tak ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie byłem wielkim fanem tej serii i pamiętam że miałem tego czerwonego. Pamiętam też event który organizował jakiś producent chrupek gdzie w paczkach można było znaleźć unikatową złotą maskę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PapaSar: uoo Panie. Mój brat miał Zamek z tej serii. Nie pozwalał ruszać i nie dostałem nic w zamian od rodziców, byłem ten gorszy xD. Mam do załatwienia porachunki z dzieciństwa ( ͠° °)