Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Bdzigost: Proszę cię, rób to na zmianę na głośnikach i słuchawkach jednocześnie. Nie mam pojęcia dlaczego, ale w polskich filmach, telewizji i radiu ludzki głos jest prawie zawsze strasznie słabo nagrany. Często coś jest niewyraźne, albo za cicho, albo za głośno w stosunku do tła. Jedną rzecz jaką dobrze robimy w kwestii brzmienia to głos lektora. Jak zobaczyłem te słuchawki na zdjęciu to od razu sobie pomyślałem, że może to dlatego,
@krysztian: marshall monitor na przewodzie. bardzo dobra jakość odsłuchu jeśli mówimy o robocie. ale audiofile na forach mają jakieś obiekcje. jednak są pancerne, mają dużo metalu, skóra, brak trzeszczącego plastiku, świetny przewód, wymienne pady (zaczęły mi się kruszyć po kilku latach dopiero). na minus dla mnie, po kilku godzinach muszę zmienić na jakieś lżejsze - mam sporą głowę oraz uszy i uciskają.
@Bdzigost: niech Ci pan jezus błogosławi ze odsł#!$%@? to w różnych miejscach (ʘʘ)
kolega jest producentem i kiedys opowiadal ze ma specjalny dosc popularny sprzęt do odsłuchu swoich produkcji (np. te słuchawki dorzucane do iphone, glosniki jbl czy wlasnie tv)
@Lorenzo_von_Matterhorn: nie sprzęt czyni cię specjalistą ¯\_(ツ)_/¯
kurcze nie wiem, którą pastę ci tu podać, więc masz dwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na grupach kulinarnych nie ma nic gorszego niż je:ni obrońcy oryginalnej carbonary. Te zje:y zachowują się jakby sami pracowali we włoskich kopalniach co najmniej 40 lat. I po ciemku pod ziemią mieszali jaja z makaronem o temperaturze nie przekraczającej 58 stopni. #!$%@? boczek, źle. Ma