Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v1lk: i o tym właśnie pisałem. Cheddar z brokułami, czostkiem i makaronem. Ja #!$%@?, jeszcze pewnie irlandzki czerwony mild, i to może jeszcze preshredded z promocji xD
Parmigiano regiano i pecorino romano są solone łzami waszej kulinarnej bezradności xD
@MojWlasciciel

@v1lk: i o tym właśnie pisałem. Cheddar z brokułami, czostkiem i makaronem. Ja #!$%@?, jeszcze pewnie irlandzki czerwony mild, i to może jeszcze preshredded z promocji xD

Parmigiano regiano i pecorino romano są solone łzami waszej kulinarnej bezradności xD

A tak naprawdę, jak oryginalna pizza vs wszystko inne, mamy to w dupie co ty sobie myślisz "że jak być powinno" ( ͟ل͜)

Jem,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v1lk:

mamy to w dupie co ty sobie myślisz "że jak być powinno


To samo mówili talibowie niszcząc posągi Buddy w dolinie Bamjan. Że #!$%@? nam do tego, że to ich sprawa, że jak co do czego przyjdzie to i do allaha się będziemy modlić.
Jesteście takimi kulinarnymi talibami xD
@MojWlasciciel mordowanie, gwałcenie i zrównanie z ziemią bogactwa kulturowego, a doprawienie własnej kulinarnej pociechy to raczej zupełnie inne bieguny ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pierogi u nas się gotuje, jedni smażą inni nie wyobrażają sobie smażyć, są tacy co jedzą rosół z ziemniakami lub makaronem naleśnikowym, inni poza zwykłymi "nitkami" ich nie zjedzą.

Co byś nie chciał zrobić, ktoś zrobi po swojemu, a zwłaszcza #!$%@? coś co można ugotować