Wpis z mikrobloga

#xbox Microsoft podobno w ciągu miesiąca ogłosi przejęcie wielkiego studia. Insiderzy gdy dowiedzieli się o jakie studio chodzi złapali się za głowę i są w szoku. Prawdopodobnie będzie to Take Two. Gta jako ex xboxa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanieBoczek: Tyle tych wieści o przejęciach było po ZeniMaxie i nic nie okazało się prawdą, tak że pozostanę sceptycznym.
Samo T2 średnio mi się widzi jako coś, na co MS mógłby sobie pozwolić, ale nawet jeśli, to i tak mam szczerą nadzieję, że to nie będzie T2 xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanieBoczek: Jak miałbym na któregoś z gigantów stawiać, to raczej EA - tutaj przynajmniej od lat słychać o podchodach.


Jeżeli jednak jakimś cudem przejęliby T2, to serio byłaby to dla mnie osobista katastrofa. I nie chodzi o to, że któreś gierki byłyby dla mnie niedostępne, bo siedzę u zielonych i nigdzie się stąd nie wybieram. Po prostu uważam że podejście R*, należącego do T2, i MS w kwestii gier "AAA" bardzo
@Zwanek Microsoft jak najbardziej stać na Take Two - oni są w takiej sytuacji finansowej, że są w stanie odkupić swoje akcje za 60 miliardów
Ale imo jeśli już serio do czegoś dojdzie to kupią Ubisoft, Avalanche lub Warnera
@PanieBoczek: Microsoft w tej generacji dosyć ciśnie sony do podjęcia jakiegokolwiek działania, co jest świetne, gdy to korpo musi walczyć o klienta, natomiast lepiej niech nic nie kupują. Znając Microsoft i ich podejście biznesowe na zasadzie "A! Kupmy, mamy pieniądze to zobaczymy czy to się zwróci w ogóle", to wezmą jakieś mocne studio i w najlepszym wypadku nic się nie stanie xD Fajnie gdyby skupili się na tym co już mają