Wpis z mikrobloga

Mirasy, Mirabele, nie mogę się zdecydować które fronty zewnętrzne "barku" wybrać do aneksu kuchennego, pomożecie? oczywiście szary kolor RAL taki sam jak pozostałe fronty z tyłu, wyszło ciemniej tylko przez ustawienie światła na wizualizacji.
Głosowanie poprzez polubienie komentarza

PS. dodam jeszcze że z tej samej płyty drewnopodobnej będzie szafka RTV pod TV w salonie, więc boję się trochę o przesyt. #mieszkanie #architektura #wnetrza #kuchnia #design #mirabelkopomusz #architekturawnetrz
gooway - Mirasy, Mirabele, nie mogę się zdecydować które fronty zewnętrzne "barku" wy...

źródło: comment_1631861700U32K7dd9s7nVRHY8eHS05H.jpg

Pobierz
  • 134
@MaciejPN ale mi dałeś teraz rozkminę, na większości wizualizacji widzę wystające pawlacze, wtedy kuchnia taka bardziej "zabudowana" się wydaje a nie goła, czemu Ciebie to denerwuje? przekonaj mnie bardziej xD tym bardziej że pomieszczenie 2,7m więc takie długie jednolite szafki wydają mi się też nieciekawe
@gooway: kuchnia wydaje się bardziej masywna, zabudowana, mniej smukła - zmniejszasz mocno kubaturę pomieszczenia i masz wrażenie że całość nad tobą wisi. Same szafki przez to że są głębokie i wysoko, nie są jakoś super praktyczne. Mnie to na tyle razi u mnie w kuchni, że myślałem o tym żeby je zmienić. A moja kuchnia jest jednak znacznie większa - łącznie chyba ma 7 czy 8m2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gooway: moim zdaniem ludzie głosują jednak na ciemny szary, który widać na zdjęciu, a jakby kolor tam był rzeczywisty (czyli bliski białego) to wyniki miałbyś zupełnie inne

#!$%@? warta ta ankieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: no albo zrób ciemny szary bo fajnie to wygląda, z białym imho strasznie szpitalnie będzie
@gooway: mam prawie identyczna kuchnie :) ja zrobilem wersje 3 czyli bialy front od tej strony co pytasz w glownym poscie. No i nie mam tam miejsca na nogi bo prostopadle do tego "polwyspu" dalismy stol (jadalnia). No i mamy szafke jak w Twojej wizualizacji - dzieciaki trzymaja tam swoje #!$%@?. Za to od strony kuchni mamy tam pelnoprawne glebokie szuflady. Nie robilismy naroznej z tego samego powodu co Ty -
@gooway: Mam wrażenie, że już kiedyś widziałam tę kuchnię na mirko - nie konsultowałeś może kiedyś tutaj, jak zrobić szafki w tej wyspie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

A odpowiadając na Twoje pytanie, to ciężko zdecydować, jeśli się nie widzi reszty pomieszczenia. Ale ja bym wybrała tę wersję po prawej, jest mniej monotonnie, jakoś tak lżej, jest jakieś przełamanie formy. W tej wersji po lewej wszystko wygląda jak
@gooway: PS: To okno będzie się otwierało? Bo widzę, że masz pod nim kran ze zwlewem. Jeśli jesteś na etapie projektu, to dokładnie wylicz sobie wysokość mebli + wysokość blatu + wysokość baterii (nawet jeśli jest wyjmowana, to i tak po wyjęciu będzie zajmować kilka cm, np. ze względu na "korek" przymocowany do blatu) i sprawdź, czy nie będzie wystawać poza linię skrzydła okiennego, bo może być kapa.