Wpis z mikrobloga

Okej, czyli jak wy mówicie "je*ać" to nie można wam zarzucać groźby gwałtu, ale jak my mówimy "wisieć" to wy już możecie zarzucać nam groźbę śmierci.


@Back_Space: XDDDDD Dla ciebie widzę hasło stare, acz aktualne nadal j** PZPR to chyba analogicznie propozycja z tindera zatem jak nie widzisz różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) I raczej nie chodziło w nim o to że ktoś chciał się przespać z
  • Odpowiedz
Ty ale to co Braun powiedział w takim samym stopniu odnosiło się do kary dla zbrodniarzy.


@cwlmod: Braun nagrzewa foliarzy do atakowania innych i tekst o wieszaniu ministra zdrowia jest przegięciem. Także w kontekście ostatnich nagonek w których przez działania jego środowiska szury atakowały MZ. Będziesz siedział jest odpowiedniejsze, bo nie legitymizuje linczów jakie napuszcza obecnie srodowisko #konfederacja w imie populistycznej walki o głosy. A na tym się zresztą srogo przejadą
  • Odpowiedz
@grubson234567: kiedyś słyszałem że jakiś kanar #!$%@?ł menela z tramwaju. Myślałem, że po prostu go wyrzucił, ale teraz dzięki wykopowym kucom będę miał koszmary związane z tym zdarzeniem... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@grubson234567: Zarzuty Brauna są poważne i dla mnie zwrot, którego użył jest jak najbardziej zasadny. Poza foliarstwem Braun dobrze wytyka temu debilowi, że kompletnie nie nadaje się do bycia ministrem zdrowia. BIałe miasteczko tylko potwierdza te zarzuty. Sam Niedzielski nawet nie ustosunkował się do zarzutów o nadmiarowe zgony powodowane przez olanie poza covidowych gałęzi służby zdrowia. Nie zrobił tego, bo wytknęło mu to konfederacja (nawet nie Braun).

Niech wisi jeśli udowodnią
  • Odpowiedz
@cwlmod: Ech i gdyby tylko chodziło o stan służby zdrowia to i bym sam protestował, tym bardziej że podczas 1 fali sam latałem po SORach dostarczając niezbędne środki ochrony których bandzior szumowski nie dostarczył z wyjątkiem szpitali kovidowych. Tymczasem wiem jakie są to środowiska i dla nich sam jestem "covidianiem" do powieszenia, pobicia i ubicia za sam fakt że się zaszczepiłem lub potrafię założyc maskę w biznesie obcego właściciela z czystej
  • Odpowiedz
@grubson234567: Tylko ty mnie źle rozumujesz. Dla mnie osobiście słowo "jeb*ć" nie oznacza zawsze gwałcić. chodzi tylko o to że to jedno ze znaczeń, tak jak słowo "wisieć" ma wiele znaczeń.

Dlaczego wy możecie zarzucać Konfederacji groźbę śmierci, a inni nie mogą Lewicy za groźbę gwałtu?
  • Odpowiedz
@grubson234567: No to skoro się z nim zgadzasz w kwestii, która to owego zapisu mogłaby doprowadzić to po co bronisz szuja? Nie musisz być szurem by móc krytykować Niedzielskiego
  • Odpowiedz