Wpis z mikrobloga

Dzisiaj moje zamówienie w x-komie na ASUS TUF 3080 skończyło roczek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z ciekawości zalogowałem się do sklepu sprawdzić jaki jest status i się okazało, że jest zakończone! WTF?! Zapytałem ich o co chodzi, odpisali że tak ma być i zamówienie nadal czeka na realizację...

Czy oni są poważni? Skoro odwalają takie cyrki, to wysłaliby jakieś info mailem do klientów. Teraz pewnie otrzymają sporo niepotrzebnych maili/telefonów w tej sprawie.

#xkom #kartygraficzne #nvidia #rtx
Desolator - Dzisiaj moje zamówienie w x-komie na ASUS TUF 3080 skończyło roczek ( ͡° ...

źródło: comment_163190535118Af6rbuBI3TKDpIivci8V.jpg

Pobierz
  • 8
@x-kom: Ale co tu sprawdzać? Napisałem do was i odpisaliście, że zamówienie nadal pozostaje w realizacji i w najbliższym czasie ktoś się ze mną skontaktuje. Tyle mi wystarczy.

Lepiej powiedzcie dlaczego zamówienia zmieniły status na zakończone? Z informacji od innych oczekujących wynika, że chyba wszystkim zmieniliście status.
@Desolator: nawet im nie dawaj swoich danych ani numeru zamówienia przez wykop. @x-kom Ci to samo powie co i tak wiesz, ewentualnie ktoś od nich do Ciebie zadzwoni żeby Ci to samo powiedzieć. Znam kogoś kto to już przerabiał z innym produktem, na którym czeka nadal już od 10 miesięcy.