Wpis z mikrobloga

Po starym piecu w kuchni została taka oto dziura, planuje na samym dole starej posadzki dać styropian i zalać wszystko betonem wyrównują do posadzki która jest pod płytkami i pozniej ułozyć płytki.
Pytanie czy to jednak dobry pomysł, jak widać po krawędziach zostały stare cegły są one umocowane na zaprawie betonowej i juz bardzo cieżko tą warstwę usunąć, nie chce tez zniszczyć przy okazji płytek.
Czy robić tak jak planuje czy może macie inne lepsze rozwiązania. Dziekuje za wszystkie ciekawe odpowiedzi
#remontujzwykopem
Pobierz MrsMsx - Po starym piecu w kuchni została taka oto dziura, planuje na samym dole star...
źródło: comment_1631958390F5c2Nj8j9mlCAgZmVTy2YF.jpg
  • 14
@MrsMsx: odpyl, zagruntuj (tylko porządnym gruntem głęboko penetrującym), a jak bardzo się obawiasz to folią w płynie. Jak masz jakieś dziury to wypełnij arylem, żeby ci gdzieś wylewka nie uciekła. Powinno być git.
@Hotirit: @622732: @adekk1: @Weretek: tak jak myślałem ale wolałem zapytać jeszcze was tutaj, szkoda bo juz troszkę tam posprzątałem ale dziś mam nadzieje ze się uda skonczyć, lece po przecinak i dalej kurzawa
Sam piec i kafle udało sie szybciej rozwalić niz te ostatnie warstswy cegieł
@slapdash: od dawna juz chciałem ten piec rozebrac ale nie, zawsze ktoś stanął mi na drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednak po ostatniej wizycie na poddaszu zauwazyłem ze kopin sie stara cegła już jest wypalona, dookoła folia na dachu zaczęła sie topic i klamka zapadła