Wpis z mikrobloga

zarobki


@Hurytig: to że ci PiS podnosi minimalną co roku to nie znaczy ze masz dobre zarobki. No ale ok. PO nie wspierało nieudaczników twojego pokroju. Nawet to rozumiem dlaczego na nich nie zagłosujesz.
  • Odpowiedz
@Hurytig: W wieku 18 lat wchodziłeś na rynek pracy? Typie, ja w wieku 18 lat byłem przed maturą a na rynek pracy wchodziłem w wieku 26 lat po studiach. I nie miałem zawodu syn. Także rozumiem dlaczego taki nieuk jak ty jest za pisem.
  • Odpowiedz
@solutio:
No pis rzadzil do 2007 roku i byly to najlepsze rzady jakie mielismy. Obnizki wielu podatkow etc. Sam na poczatku glosowalem na pis bo myslalem, ze bedzie jak wtedy a 500+ to wyborcze pieprzenie xD
PO tak porobili ludzi w #!$%@?, ze jak znowu wygraja to xD x2
  • Odpowiedz
@Hurytig no i głupi jesteś. Kredyt bierze się jak się ma chajs. A dlaczego? Bo pieniądz traci na wartości. W szczególności jak inflacja leci w górę jak teraz. każdy kto popiera PiS, konfederację czy Kukiza jest debilem
  • Odpowiedz
@pi73r tak zajebiście rządzili że wtedy nikt nie głosował na po bo czytał ich program tylko temu żeby głosować przeciw PiSowi xD
PiS to największy wróg Polaków i #!$%@? zmien moje zadanie
  • Odpowiedz
@Hurytig: bo Wielga Bolzga Gadolizka, obsrała się na dźwięk słowa 'imigrant' i 'gej' dlatego zagłosowali na malego kryptogeja, który wprowadził do Polszy najwięcej imigrantów w Europie...ot ciemnogród z krzyżem w mózgu i ceną 500 zl za własną godność.
  • Odpowiedz
@zjadacz_Cebuli:
Xddd
No zajebisty argument. Ludzie glosowali na PO, bo to bylo modne i tvn wtedy mial propagande ustawiana na full. Tak samo jak na po ludzie glosowali na palikota, swetru, kukizy i inne holownie, a powod jest jeden. Ludzie sa debilami.
Wtedy nakrecili, ze pis wielka mowa nienawisci, bo #!$%@? koalicjantow. A normalny czlowiek to mial to w dupie, tylko patrzyl, ze zaplacil kilkanascie tysiecy podatkow mniej.
Ale widze, ze
  • Odpowiedz