Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 132
#neuropa #4konserwy #bekazantykapitalistow #polityka #lewica #konfedracja

Logika pokemonów spod tagu #antykapitalizm to wybitna akrobatyka.

Moja prośba, aby Konfederaci wołali mnie do znalezisk, które uderzają w Nową Lewicę, to dosłownie faszyzm.

Tak, według tych pokemonów zostałem sojusznikiem faszystów, bo mam dość ciągłych fikołków Czarzastego i spółki, która notorycznie pomaga PiSowi w sprawach gospodarczych, a których nie popieram.

Natomiast według ich logiki, samo głosowanie Nowej Lewicy ramię w ramię z narodowcami z Konfederacji oraz faszolami z PiSu, jest jak najzupełniej normalne.

Co zabawniejsze, Nowej Lewicy wydaje się, że to głosowanie pomoże im odbudować poparcie, które według ostatnich sondaży oscyluje w granicach 5%.

Chcą uderzyć do elektoratu robotniczego z małych miast i nakłonić Grażynke i Andrzeja, pracujących w sokołowskim Topazie, aby oddali na nich głos.

Paradne.

Grunt, że libków dupa boli.

Co z tego, że libkowie byli całkiem sporą grupą elektoratu Lewicy w wyborach w 2019 roku.

Elektoratu, który już więcej na nich nie zagłosuje.
Pobierz N.....t - #neuropa #4konserwy #bekazantykapitalistow #polityka #lewica #konfedracja

...
źródło: comment_1631984026KRM8Z4kWKRutYqQwX4djHb.jpg
  • 60
@Neubert: Lewica pod ukrytym dowództwem Razem pluje na swoich wyborców i wyzywa ich od libków? Stare i znane. Nawet mi w kompasie proponowane partie to n. i właśnie lewica bo dla ludzi progresywnych i centrowych to partie które pierwsze biorą pod uwagę. A co robi lewica? Wyzywa i szydzi z libków czasem nawet nazywając ich faszystami xD w jakim kierunku to idzie wszyscy widzą. Powodzenia w dalszym przechodzeniu w skrajności, to
@Neubert: Sami sobie jesteście tutaj winni. Przez lata PO w swojej politycznej impotencji zamiast skupiać się na budowaniu centroliberalnej alternatywy wobec pisowskiego socjalizmu i zamordyzmu chwytała się każdego dziwaka, który choćby minimalnie walił światopoglądowo w tych znienawidzonych 'prawaków'. Szury z Lewicy może i krytykują pisowski zakaz aborcji czy strefy 'anty LGBT', ale równocześnie poprą każdy pisowski postulat rozkułaczania tych znienawidzonych bogaczy 4000+ netto. Niemała część lewicy mówi wręcz, że woli pisowski
Pobierz amantadeusz - @Neubert: Sami sobie jesteście tutaj winni. Przez lata PO w swojej poli...
źródło: comment_16319844348R3FRZtTLnSag3hVLPbuK3.jpg
Co zabawniejsze, Nowej Lewicy wydaje się, że to głosowanie pomoże im odbudować poparcie, które według ostatnich sondaży oscyluje w granicach 5%.


@Neubert: A nie myśleli tak samo przy okazji Nowego Ładu?

Chcą uderzyć do elektoratu robotniczego z małych miast i nakłonić Grażynke i Andrzeja, pracujących w sokołowskim Topazie, aby oddali na nich głos.


I źle im się wydaje, bo chyba nie zdają sobie sprawy z tego, że z progresywną agendą w
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@TenXen47:

ale według ciebie to co ma robić partia która jest lewicowa i co za tym idzie jest gospodarczo socjalistyczna? 


Wskaż proszę fragment mojego wpisu, gdzie atakuje Lewicę za ich program gospodarczy? Doskonale wiem, jaki mają program, natomiast przed wyborami Pani Żukowska mówiła kompletnie co innego, jeżeli chodzi o zakaz handlu i ten postulat wspierałem.
Pobierz N.....t - @TenXen47: 
ale według ciebie to co ma robić partia która jest lewicowa i c...
źródło: comment_16319859394oLm6612Bq5MV7feRNqOOR.jpg
@amantadeusz: wyborcy PO to też centrum gospodarcze ¯\_(ツ)_/¯
Nie dajmy sobie wmówić, że dla wyborców (poza socjaluchami z PiS) liczy się gospodarka ponad światopogląd. Ludzie wybierają to z czym się identyfikują, nacjoluchy wybiora konfederację, mimo, że tam też są socjaliści i libki. Ludzie głosujący na PO i Lewicę są liberalni światopoglądowo (lewicy bardziej) i przede wszystkim ważna jest dla nich UE. Razem skupiaja się na gospodarce i swoje pomysły dają przegłosować
@dioxyna

SLD nie było socjalistyczne,


Ale wybory w 2001 wygrało obietnicą że będzie. W przeciwieństwie do ultra liberalnych rządów AWS z Balcerowiczem na czele. I to wtedy dostali ponad 40%. I zawiedli do tego stopnia że się po dziś dzień nie podnieśli. A ich miejsce zajął PiS i bezwzględnie z tego korzystają.
@TenXen47: ja np. od Lewicy oczekiwałem że będzie głośno i konsekwentnie podnosić te rzeczy które i PO i PiS mają w dupie czyli prócz tematów światopoglądowych także np. politykę mieszkaniową, dogorywające usługi publiczne czy przywileje podatkowe korporacji.
Ale nie, oni wolą popierać pisowskie idiotyzmy jak zakaz handlu (chociaż zapowiadali że nie poprą) i pisowskie podatki które idą na kupowanie głosów kiedy usługi publiczne leżą i kwiczą.
Strasznie to lewicowe - masz
@HrabiaTruposz: l

Hm, może na przykład formułować własne propozycje i #!$%@?ć te wychodzące od partii, która nawet nie uważa wyborców Lewicy za ludzi? Myślę że to dobre rozwiązanie zamiast tego syndromu sztokholmskiego który obecnie uskuteczniają.


Ale oni mogą co najwyżej jeszcze bardziej socjalistyczne gospodarczo rzeczy. Lewica nie może torpedować absolutnie wszystkiego co wychodzi od PiSu. Bo to są również ich idee.
@BrakPomysluNaNick:

ja np. od Lewicy oczekiwałem że będzie głośno i konsekwentnie podnosić te rzeczy które i PO i PiS mają w dupie czyli prócz tematów światopoglądowych także np. politykę mieszkaniową, dogorywające usługi publiczne czy przywileje podatkowe korporacji.


No to jak wejdziesz na jakiekolwiek lewicowe grupy na Facebooku, twitterze its to to poruszają. Tak samo ich politycy w tv. Tylko wszędzie poza grupami są wyśmiewani i tak oskarżani o pisiorstwo.
@Zendemion:

kto tyle płacił? Jak zwykle klasa średnia


No właśnie. I jakoś rosła wtedy w siłę. A odkąd zaczął się festiwal obniżenia podatków to wymiera. Ciekawe zjawisko prawda? Dziwnym trafem dalej najlepiej ma się w takich krajach skandynawskich. Z najwyższymi podatkami.
a powiesz co te niskie podatki dają?


@TenXen47: No nie wiem, większą siłę nabywczą pensji przeciętnego Polaka? Jego większą podmiotowość i niezależność? Mniejszą skalę marnotrawienia publicznych pieniędzy przez nieefektywny rząd? Mniejszą liczbę klienteli socjalu żyjących z pieniędzy podatnika?

I tak w Polsce już mamy bardzo wysokie podatki, najwyższe w całym regionie CEE, na równi tylko z Węgrami. I to jeszcze przed nowym łagrem.

Jak to jest że np złote lata USA
Pobierz amantadeusz - > a powiesz co te niskie podatki dają?

@TenXen47: No nie wiem, więks...
źródło: comment_1631987037PsK3MDRaj7YjniHZVERi22.jpg