Wpis z mikrobloga

Zaczynając od tego że na metahero trafiłem bo zaczęli o nim mówić tacy scammerzy jak Żukiewicz czy Barzyk to już najmniejszy problem bo panowie teraz się wybielają mówiąc jak Pacholski czy Ostapowicz o krypto a scammerska przeszłość.. to tylko wykop i hyipforum pamięta
Swoją drogą Żukiewicz czy Barzyk za darmo tego nie promują i ciekawe ile coinów dostali.
Metahero to dla mnie zwykły aktyw spekulacyjny z ekstremalną szansą zarobku ale i straty bo ma jakąś tam znaną twarz(Nafalski z Omega best też był legitny) i legendę na której rakieta poleci jakiś czas ale jak nie będzie konkretów to to szybko runie. Z social mediów widać że załadowana tam jest mocno polska ulica ale nie tylko bo biedni azjaci, afrykanerzy czy latynosi i jak będzie panika na rynku to z tej narkotycznej euforii zrobi się strach a potem będą wieszać psy.
Jak pójdzie większa korekta na BTC i altach to hero się zawali przy tak małym wolumenie a efekt paniki zrobi swoje
Nie dajcie się zbałamucić i zaślepić chciwości bo większość tych filmików na yt to zwykła papka jak na pokazie garnków w hotelu dla seniorów.
Tam są na razie tylko i wyłącznie obietnice a sama cena coina na obietnicach poszybowała o kilka tyś. procent.
Jedyny jakikolwiek sceptyczny filmik znalazłem to na kanale kryptoprywaciarz
https://www.youtube.com/watch?v=XyzAJqTXUAQ&t=&ab_channel=Kryptoprywaciarz
Pamiętajcie żeby nie ładować się w to po uszy. Kupcie sobie ADA, XRP, TRX czy CRO albo cokolwiek innego z top 100 i trzymajcie, mniejsze ryzyko że zostaniecie z niczym.

#metahero #kryptowaluty #hyip
  • 4
@eselwu: Mam tego parę k. sztuk. Wiesz jak Nick Diaz z UFC siedzi i daje wywiad w koszulce z logo CRO to musi być w jakiś sposób dobra propozycja. Wiadomo że to alt czyli tykająca bomba ale może dać zarobić.. albo i nie.