Wpis z mikrobloga

@Rosalinea: nie bedzie do konca. Odpadnie. Natomiast Przemek bedzie do konca,z kim-niewiadomo. Jakas laska pisala na grupie( nie typowo zwiazanej z programem) że byla na Zanzibarze w Phili Phili w kwietniu w tym samym hotelu co ona. Rzucila sie w oczy ze wzgkedu na tatuaze.
@Rosalinea: gdzieś na samym początku sezonu ktoś pisał tutaj o kilku przeciekach i między innymi o tym, że Wiktoria będzie z Przemkiem, ale po tym jak Wiktoria najpierw była w parze z Kubą, teraz z Miłoszem to „przeciek” poszedł w niepamięć ;-)
@Lolek1011: Ja chyba też ;) Jak się sezon zaczynał, oglądałam co innego (ale nie żałuję), długo nie znałam uczestników, nie znałam nawet imion, nie mam pojęcia jak się sparowali, bo nie oglądałam, nie znam spoilerów, nie oglądam live na Playerze i nawet nie chcę (to akurat ma zbawienny wpływ na mój Internet)... Dla mnie chyba skali w ocenach brakuje- powinnam być na minusie ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EfiePL: tak właśnie mi się wydaje że powtórzą jej edit Olki z poprzedniego sezonu. Nie zdziwię się też jak wróci na 3 dni (oby nie tak bez sensu jak Olka)
@Lolek1011: Ja mam w dalszym ciągu Playera i teoretycznie bym mogła. W sumie to oglądam to na zasadzie, że jak się nowy odcinek pojawia to tak trochę przejrzę (nie oglądam od deski do deski całego odcinka) i nie oglądam już w telewizji. A Wykop to Wykop- to wciąga ;)