Wpis z mikrobloga

Zapowiada się potężne wejście na giełdę. Inwestorzy muszą walić drzwiami i oknami.
Twarz całego projektu chce sprzedawać liście na mieście, a mózg operacji nie pomyślał, że jednak fajnie żeby znak towarowy był zastrzeżony.
Nic tylko inwestować. Przecież wystarczy krótki research i nikt o zdrowych zmysłach w to nie wejdzie. Dzieci które to oglądają nie mają kasy, a każdy bardziej rozgarnięty ładuje w bardziej fundamentalne spółki.

#friz #ekipa #wujekluki #polskielon #gielda
  • 11
@KrulNoxon: na pewno znajdzie się parę osób żeby zainwestować spekulacyjnie, marketing robi swoje, ludzie inwestują #!$%@? pieniądze w jakieś alt coiny ktyptowalutowe robione przez jednego typa gdzieś w górach Ural ktorego twarzy nikt nie widział nigdy i nikomu to nie przeszkadza.... wiec czemu by tu mieli nie zainwestować, kwestia strategi jak chcesz zagrać i ile jesteś w stanie zaryzykować ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrulNoxon: specjalnie konto na wykopie założyłeś, żeby popluc na ludzi, którzy coś robią i chcą wyjść przed szereg?
Następny cudak, co będzie na spadki na NC grać. Może więc zdradź jakich instrumentów do tego użyjesz? @PISowski_inwestor @xdrcftvgy dodałem was, bo przyklaskujecie, a nawet nie zapytacie w jaki sposób chce shorty na nc zagrać?
@micomak: Tak, masz rację. Przejrzałeś ​mnie. Dokładnie po to założyłem konto...

Rezultatem moich inwestycji moze się pochwalę, a może nie. Ja zrobię że swoimi pieniędzmi co uważam za słuszne i Ty tak samo. Czas pokaże kto miał rację. To luźna dyskusja. Chetnie usłyszę od Ciebie dlaczego inwestycja w ten projekt ma sens. Może nawet kogoś uda Ci się przekonać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrulNoxon: twoje inwestycje, twoja sprawa. Ja ich nie kwestionuje.
Skoro dałeś się poznać, jako inwestor, pytam cię w jaki sposób shortujesz spółki z NC?
@micomak: uczciwie przyznaje ze nie szortowalem jeszcze niczego na nc. Generalnie jak można wywnioskować z tego co pisałem raczej wybieram projekty o mocnych fundamentach. Do tej pory korzystałem z XTB i dokładnie o tej samej formie myślałem pisząc że można pomyśleć o graniu na spadki. Jeżeli nie ma takiej możliwości i żaden broker nie da mi takiej opcji to nie pozostanie mi nic innego jak tylko obserwować rozwój sytuacji. No i