Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 4!
Faza pucharowa - Mecz 9

Tag do obserwacji lub czarnolistowania: #mirkoserial
Drabinka pucharowa, reguły i uczestnicy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Nhhixx-FdmDsIle2FMGOOC1yWwDbJniNK_2I55eyDUA/edit

Skrót zasad: Tym razem ocenimy seriale z ostatnich 5 lat (powstałe po 2016 roku). W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wygrany danego pojedynku przechodzi do kolejnego etapu. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny.

GŁOSOWANIE W KOMENTARZACH!

Prócz głosowania proszę także o plusowanie wpisów! Dziękuję! Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #seriale #netflix #amazon #primevideo
Matt888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 4!
Faza pucharowa - Mecz 9

Tag d...

źródło: comment_1632124475Qo9p2Tr23QlHNR9h6fpr8Q.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Seszelek: kwestia gustu, ja czulem ze serial prowadzi fabule swietnie. A ze nie bylo latwo? Coz, taki tytul, nie kazdy da sie zrozumiec tak od reki, wiec i nie do kazdego trafi.
  • Odpowiedz
@Matt_888: Na przyszłość lepiej żebyś zestawiał seriale o podobnej popularności, bo w takich przypadkach ludzie będą głosować na ten który znają
  • Odpowiedz
@Matt_888: nie wiem co to Jack Ryan ale Dark był moim największym rozczarowaniem od lat (zapowiadał się dobrze i parę pomysłów jest świetnych), więc ślepo Jack Ryan ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tomek_27: Koniecznie zaczynaj od początku i wspieraj się drzewem genealogicznym i w ogóle stronką z zaznaczeniem na którym odcinku jesteś.

Ja dopiero dobrze ogarnąłem za drugim razem i to jeszcze jak rozmawiałem z drugą osobą kto jest kim, a mam bardzo słaba łeb do więzów rodzinnych i imion.
  • Odpowiedz
@Matt_888: Ani ja ani różowa nie za bardzo gustujemy w filmach/serialach akcji, a Jack Ryan nas tak pochłonął, że tylko myśleliśmy żeby się wcześniej położyć i to pooglądać
  • Odpowiedz
@Matt_888: Ale ten dark mnie irytowal. Moze to niemiecki jezyk, a moze motyw "to ktory jest kurla synem kogo", no ale nie moglem zdzierzyc. Dobejrzalem do konca, bo bylem ciekaw zakonczenia. Ale gdybym mogl sie cofnac w czasie (#pdk) to bym sprzedal sobie lepe na ryj i nigdy tego nie odpalal.
  • Odpowiedz