Wpis z mikrobloga

@Shatter: chyba nie, bo grupa jest niedostępna już. Nie pamiętam tamtego scenariusza, czy czasem ten admin najpierw nie napisał do mnie żebym nie pisał komentarzy łamących regulamin, a dopiero potem mnie zbanował… to było ze 3 lata temu.

A ostatnio też dostałem bana od jakiegoś hamerykańca na grupie odnośnie cyfrowego miksera audio :D Napisałem do gościa (jeszcze miałem otwartą stronę i kojarzyłem nazwisko) czemu mnie zbanował, a ten "bo obrażasz innych".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: no ja kojarzę imię i nazwisko, ale z twarzy bym go nie poznał, bo w życiu go raczej nie widziałem. I zastanawiałbym się czy nazwisko kojarzę z ręcznej, czy siatkówki
@1ban: nie ma większego raka niż administratorzy grupek... z celnikiem się dogadasz na granicy USA-Meksyk, ale z wielkim A D M I N I S T R A T O R E M grupy ni #!$%@?


@HonyszkeKojok bo to jest tak, że im mniej znaczącą odpowiedzialną rzeczą się zarządza, tym bardziej zarządzającemu #!$%@? że robi coś niezwykle ważnego i odpowiedzialnego.
Taki efekt efekt Dunninga-krugera wśród cieciów i administratorów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@1ban: Ja się w sumie adminowi grupy nie dziwię. Po tym, co na zdalnych #!$%@? nauczyciele akademiccy, to sam bym nie uwierzył, jakby napisał do mnie typ z takimi danymi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1ban: nie ma większego raka niż administratorzy grupek... z celnikiem się dogadasz na granicy USA-Meksyk, ale z wielkim A D M I N I S T R A T O R E M grupy ni #!$%@?

@HonyszkeKojok: I dobrze, wykonuje swoje zadanie za frytki xD