Wpis z mikrobloga

Pora wejść w nową erę. Wraz z zakupem Iphone 13 mini muszę nabyć bezprzewodowe słuchawki. Słuchawki mają głównie służyć w czasie sportu, biegania - odtwarzanie podcastów lub ebooków w trakcie biegu. Czasem zdarzy się, że mogą się przydać do rozmów ale to nie jest konieczna opcja.
No i pytanie, jakie słuchawki wybrać żeby nie wypadały z uszu? Z czego korzystacie?

Co do budżetu to się nie orientuje, pierwszy raz będę miał słuchawki na bluetooth. Powiedzmy, że fajnie byłoby się zmieścić w 200 zł. Nie muszą być wypasione, muszą się dobrze trzymać w uchu (nie wypadać), muszą dość dobrze odcinać zewnętrzne dźwięki (bieganie wzdłuż ruchliwej ulicy w warszawie) i dobrze żeby podziałały na baterii ze 2h (w ogóle się nie orientuje ile średnie słuchawki z bluetooth mogą trzymać).

Możecie też opisać ogólne spostrzeżenia nt. takich słuchawek, w ogóle nie wiem z czym się je je ( ͡° ͜ʖ ͡°) (sie je je, sieeejeeejeee)

Słucham Państwa Mirkostwa.

#sluchawki #sluchawkibezprzewodowe #iphone #bluetooth
  • 16
@Mikeymw: jak do biegania itp to z bezprzewodowych polecam rozejrzec sie za takimi z gumowymi koncowkami, z airpodsami balbym sie uprawiac jakakolwiek aktywnosc fizyczna - balem sie, ze mi wypadna przy zwyklym uzytkowaniu. Polecam rozejrzec sie za czyms takim https://www.euro.com.pl/sluchawki/razer-sluchawki-tws-hammerhead-razer.bhtml - chodzi mi o konstrukcyjne rozwiazanie, nie wiem jak graja, ja kupilem jakies Soundpeats na promce w Amazonie, ktore byly o wiele tansze, ale nie narzekam.
@nietopies: Tzn. nie zależy mi na extra dźwięku, a i samych słuchawek użyję pewnie raz na tydzień po pół godziny. Także bez szału. Gdyby nie to, że nie ma mini jacka w tym telefonie to nawet bym nie kupował (mam na kablu słuchawki AKG od Samsunga S8 i są gitówa).

Więc żałuję i tak, że jestem zmuszony ponieść jakikolwiek wydatek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mikeymw: Jeśli chodzi o słuchawki do muzyki, bezprzewodowe, które mają dobrą jakość dźwięku i nie wypadają to ze swoim iPhonem 12 Pro używam Huawei Freebuds 4i - naprawdę solidny sprzęt w tej cenie, chyba nie ma lepszego do 200 zł. Na siłowni również z nich korzystam i jest ok.