Wpis z mikrobloga

#netflix #seriale #skazanynasmierc #prisonbreak #polsat

Pamiętam jak dziś jak to latało na Polsat ale miałem to w D. Jest na Netflix, to stwierdziłem, kurde odpale.
Ocena na filmweb 7,6/10 jak na ten serwis wysoko.

Moja ocena- widać jak na przestrzeni lat zmieniło się podejście do seriali, jak duże są teraz wymagania co do fabuły i realizacji serialu. Ludzie jeżdżą po Domie z Papieru, że bajka, że absurd. Prison Break mówi potrzymaj mi piwo.
Ilość WTF w tym serialu jest porażająca :D, fabuła jest momentami tak żenująca, że aż skręca. Główni bohaterowie są przebiegli, inteligentni, by za chwile zachować się jak totalne debile.
Serial mnie wciągnął na samym początku, potem oglądałem bo już miałem takie, tyle czasu straciłem, dociągnę.

MARIE CRUZE!!! MARIE CRUZE!
  • 2
@Vanderwill: nie wiem kiedy to latało w Polsacie i ile miales lat ale jak ja to tachałem z torrentów co tydzień na bieząco to było oczywiste, ze to absurd ale i tak sie oglądało i było jaranko. Poprostu nic innego nie było. To był chyba drugi serial po Lostach. Po tych dwoch serialach zrobił sie bum na seriale i poziom zaczal rosnąć.
@Vanderwill: takich seriali nie ogląda się po to aby analizować ich abstrakcję, tylko trzeba przyjąć do siebie wydarzenia takimi, jakie one są (życie przecież też jest pełne abstrakcji), poczynając od Lost i Skazanego a kończąc na Domie z Papieru