Wpis z mikrobloga

Wiem, że ludzie się kłócą, spierają, żrą wręcz i czasem nie przebierają w środkach ale nie spodziewałem się, że ci sami, którzy w ekologii i promowaniu zrównoważonego transportu widzą "marksizm", "komunizm", "atak na kierowców" zaatakują dzieci robiące do szkoły rysunki promujące postawy eko :(

Skąd w was, kierowcach, narodowcach i katolikach (bo większość popierających to właśnie takie prezentuje treści na swoich profilach) tyle nienawiści do ludzi, którzy chcą żyć w lepszym świecie? Dlaczego nie potraficie oszczędzić nawet dzieci?

#rower #warszawa #zabki #eko #ekologia #zrownowaztransport #mobilityweek #polska #rowery #komunikacjamiejska #bekazsamochodziarzy #facebook #gorzkiezale ##!$%@?
Pobierz PanBulibu - Wiem, że ludzie się kłócą, spierają, żrą wręcz i czasem nie przebierają w...
źródło: comment_1632315171gk5hNSZPEJbmhy0eKO9ZKr.jpg
  • 6
@PanBulibu: Jak wszystko zaczynając od rządu kończąc na mediach czy wykopie pcha i uczy polaryzacji społeczeństwa to potem powstają takie raczyska. Mam wrażenie, że jak w tym kraju nie ma wojenki pomiędzy dwoma grupami to jest jakieś święto. Tfu na takie zachowania