Wpis z mikrobloga

A się dzisiaj #!$%@?łem.Jadę do ZORD-u(odpowiednik WORD-u jakby ktoś nie wiedział) aby zapisać się na egzamin.Tam pan w przedsionku pyta się po co tu przyszedłem,więc odpowiadam,że chciałem zapisać się na egzamin.
On,że nie da rady bo pandemia i nie mogę się zapisać bo to niebezpieczne i inne #!$%@? jak to w panstwowych instytucjach.(można ale zdalnie)
Dalej coś gada,że przecież na stronie jest informacja,co mnie zdziwiło bo wchodziłem na stronę aby sprawdzić godziny otwarcia i nic nie było.Wszedłem,coś tam pogrzebałem i jest faktycznie informacja,trzeba trochę pokopać ale jak dla mnie to powinno się wyswietlać zaraz po wejściu na stronę.
A co do strony to już inna bajka,ściek napisany w wordpresie,klikasz menu i nic się nie otwiera.Na głownej stronie jakieś zdjęcia obiektu jakby to było najistotniejsze.Wygląda to tak jakby właściciel czy tam dyrektor powiedział do syna szwagra "we mnie tu zrób,strone,ty tam znasz się na tych kąkuterach"no i zrobił jakiś sciek inkasując za to pewnie nie małe pieniądze.
Oczywiście gdy wchodzi się na stronę wyświetla sie ostrzeżenie,że połączenie jest niebezpieczne xD.
I tak to sobie żyją na tych państwówkach...
#koszalin #zalesie
nocne_zwidy - A się dzisiaj #!$%@?łem.Jadę do ZORD-u(odpowiednik WORD-u jakby ktoś ni...

źródło: comment_16323173590JDNsGDF8O59TiInLRccjq.jpg

Pobierz
  • 34
@Patol0g: i 140zł w plecy xDD
Kiedyś jak podchodziłem do praktycznego kat. B to #!$%@?ł mnie na łuku bo zderzak trochę wystawał mi za linię.Kołami stałem w kopercie.
Taka ciekawostka-w Koszalinie jest najniższa albo prawie najniższa zdawalność.Ktoś powinien mocno przeswietlić tę placówkę.
@nocne_zwidy: No to ja zdawałem teraz na C+E, i uwalił mnie na tym że wysiadłem sprawdzić na łuku ile mi zostało do końca, i te 5 cm cofnąłem już bez pasów, albo przy parkowaniu prostopadłym wjechałem i zatrzymałem się przed liną, i okazało się że nie tą bo jedna jest stara a druga nowa domalowana i mi tył wystawał xD
@hesuss: zostało to naprawione tylko i wyłącznie dlatego, ze wszedłem tam i #!$%@? babe ze #!$%@? nie da się z tej strony skorzystać i maja wirusa i #!$%@? mnie to obchodzi. Rejestrowałem się na innej stronie, niestety #!$%@? jednym punktem i jakoś straciłem zapał do zdawania xD

@nocne_zwidy: a teraz najlepsze kolego. Jak się zapiszesz na egzamin, i do niego przystąpisz i nie zdasz, to już nie musisz robić tego
@nocne_zwidy Dobrze rozumiem że wymagasz od instytucji która nazywa się ZORD powaznego podejścia do petentów? Oni powinni zmienić nazwę na Mega ZORD, instruktorzy powinni być nazywani Power Rangers a petenci to kitowcy i wtedy wszystko zacznie się zgadzać.