Wpis z mikrobloga

@red_button: @WhiskeyIHaze: Pozycja na LINK1h wciąż jest w grze. Ta para ma 67.57% trafności i 8.455 W/L ratio. Średni trade od uruchomienia w lutym 2019 to +300%. Zatem gdzie leży problem??

Interwał 1h (Low Frequency Trading) oznacza, że Bot co godzinę podejmuje decyzje o otwarciu, pozostaniu w lub zamknięciu pozycji. Analogicznie dla kanałów 15m (High Frequency Trading) to samo dzieje sięco 15 minut.
@lukaszewski: Problem jest w tym że już miesiąc czekam na odłączanie od tej pozycji, bo chciałbym w końcu zacząć zarabiać a nie mrozić kapitał z zerowym zyskiem. Już miałem nadzieję że bot zamknie pozycję po spadkach,#!$%@? niech zamknie nawet na czerwono. A tu nic. To nie jest normalne.
@red_button: Ale czy reguły zmieniły się w trakcie gry? Profit Sharing działa w ten sposób, i to nie nasz wymysł, a implementacja systemu Zignaly. Wiesz o tym "upfront", że nie da się odłączyć od trwającej pozycji. Jeśli chciałbyś mieć nad nimi pełną kontrolę, zapraszamy do Subskrypcji. Tam możesz ustawiać własne TP czy Stoplossy.

A potem po roku czasu możemy porównać Twoje wyniki Twoich własnych ruchów i wyniki Bota ( ͡°
@red_button: Jednych stać, innych nie - wszystko zależy od wielkości kapitału. Zresztą, przy naszych interwałach, jak byś bardzo chciał, mógłbyś kopiować sygnały Profit Sharing na własne konta Binance nie uiszczając żadnej prowizji.

Faktycznie, ponad 10000% zysku w trochę ponad 2,5 roku na kanale LINK1h to wynik dyskwalifikujący w obliczu jednej pozycji, będącej wciąż w grze, której Bot nie zamknął kiedy był na plusie, bo nie byłoby to w zgodzie z wykorzystywaną
@lukaszewski: Nie ośmieszaj się na obu kanałach BTC jest minus. W styczniu BTC był po $29K
Moj algorytm małpy na 200K prób daytradingu od początku roku w 160K przypadków wyszedł na plus.
Wasz algortym jest mniej skuteczny niż 160K małp
patrz uruchamiam go specjalnie dla ciebie 10 prób, małpa w 7 przypadkach ma profit

masz tu pierwszy z brzegu przykład losowego tradingu małpy
$1K wkłada $1.5K wyjście

b 2020-12-31 28615.375 0%
@red_button: No to otwieraj Profit Sharing, jako piewcy wolnego rynku jesteśmy fanami konkurencji ¯\_(ツ)_/¯

Nie ośmieszaj się na obu kanałach BTC jest minus.

Moja odpowiedź: YES.

Żaden z naszych klientów nie korzysta z tylko i wyłącznie jednego kanału, gdyż rozsądne inwestowanie wymaga dywersyfikacji. Ty chyba zresztą też - zacząłeś od LINKa, teraz mówisz o BTC. Z ilu zatem kanałów w międzyczasie skorzystałeś?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@red_button: Dziękujemy za Twoją opinię jako klienta. I ponawiam zachętę do spróbowania swoich sił w systemie Profit Sharing. Przecież zarabianie na giełdzie jest takie proste, że nawet małpa rzucająca kością daje radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O mnie się nie martw, o mnie się nie martw

Ja sobie radę dam

Jeśli chcesz wiedzieć same zmartwienia

Tylko przez ciebie mam

O mnie zapomnij, o mnie się nie martw