Wpis z mikrobloga

Do tych co interesują się piłką - nie macie takiego odczucia, że lepszym trenerem naszej reprezentacji byłby ktoś typu Świerczewski, Wałdoch czy Hajto niż kandydaci typu Nawałka, Skorża czy Lenczyk? Tej reprezentacji potrzeba kogoś kto zżyje się z tą grupą, kto ich pobudzi, a nie dziadka który chce dorobić...

#fornalik #pilkanozna
  • 28
@jordanos: No tak, już był Janas, Fornalik, Smuda i to skończyło się chyba jeszcze większym trollingiem tej reprezentacji. W czym taki Fornalik był lepszy od jakiegokolwiek piłkarza tego typu który wymieniłem?
@DwaKolory: tym, że osiągnął coś w lidze, Świerczewski ma kontakty, Hajto sam widziałeś co robił w jadze, Wałdoch z tego co pamiętam trenuje spokojnie juniorów w Schalke, więc poziomem nie jest też najwyższy
@Pustulka: Obcokrajowiec to tak jak Boniek mówił - nic nie wie o polskiej piłce, nie zna polskich piłkarzy. To akurat prawda. Nie mówię takim trenerom nie, ale specjalnie nie widzę jakiejś przewagi w tym, że ktoś jest spoza Polski.
@DwaKolory:

Obcokrajowiec to tak jak Boniek mówił - nic nie wie o polskiej piłce, nie zna polskich piłkarzy.


Nie chce nic mówić, ale z tego co do tej pory widziałem to polscy selekcjonerzy też ich za bardzo nie znali...
@stirLitzz: No i super, Janas wygrał 2x mistrza z Legią i świetnie się to przełożyło na reprezentację, normalnie skok cywilizacyjny osiągnęliśmy dzięki niemu ;)

Tak jak mówię - te wszystkie nasze dziadki nie mają dla tych piłkarzy autorytetów. Dużo bardziej szanują tych, których sami znają - myślę że Krzynówka czy Dudka dużo bardziej by szanowali i się z nim jednoczyli niż z jakimś Lenczykiem.
@stirLitzz: Jak nie umiesz czytać to też zamilcz. Nie napisałem że to mają być te nazwiska, podałem tylko że piłkarze TYPU.... A czy to będzie Juskowiak, Bąk, Żewłakow, Hajto, Świerczewski czy Dudek to już inna kwestia. Chodzi mi tylko o sam model i TYP selekcjonera.