Wpis z mikrobloga

Nasz ulubiony twórca internetowy wrzucił dzisiaj film o tytule "Teatr dla G... To Już Fakt!" (chodzi oczywiście o Gojów).
Jak widać Ator wciąż mocno celuje w swoją szurską publikę.
(Ja rozumiem, że można być zaskoczony, albo nawet poczuć się oszukany, że Mazurek świętował z politykami, ale wiara w teorię, że za tym wszystkim stoją żydzi... znaczy żymianie, aby kontrolować Polskę... znaczy Polin, no proszę was XD)
Also może ktoś mi wyjaśnić skąd w ludziach bierze się wiara, że to żydzi za wszystkim stoją i taki antysemityzm? (rozumiem dla beki, ale istnieje nie taki znowu mały odsetek ludzi, którzy mówią to na poważnie)
#ator #pracowniktvn #bekazszurow
źródło: comment_1632384523eyYnC14rmFnzkFwn4vjm97.jpg
  • 14
@kvas: raczej to jest zwyczajna figura retoryczna - jest klasa wyższa żydzi i klasa niższa goje gdzie jasno żydzi mają napisane że jeśli przyniesie ci to zysk goja można oszukiwać. Teraz zamieniasz to na klasę polityków oraz klasę niższą czyli motłoch którym rządzą i tutaj pojawia się alegoria że politycy oszukują motłoch w świetle prawa tak samo jak żyd oszukuje goja
raczej to jest zwyczajna figura retoryczna


@alteron: hm, jeśli tak to interpretować to zgadzam się, ale niestety nie wszyscy tak to rozumieją, albo ja sobie coś dopowiadam..
a co z faktycznym antysemizmem (tzn nie śmieszkowym czy moim nadinterpretowaniem, ale takim faktycznym)
@kvas: antysemityzm, ale tak na 25% bo trochę się boje, że kanał usunął, a nic w życiu nie potrafię poza #!$%@? głupot.
Takie imprezy np. w Stanach to normalka hehe.
Jak umiecie łączyć kropki, to połączcie te. Na kanale sportowym Mazurek powiedział, że na imprezie byli obecni politycy z każdej opcji politycznej i wszyscy goście byli zaszczepieni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe kto był z Konfy i
@kvas moim zdaniem przez to, że mówią o sobie naród wybrany. I co złego to nie oni, co do mojego "idola" pisałem pod innym postem, dupsko piecze że nie dostał zaproszenia. Zresztą trochę nie rozumiem hejtu na Mazurka, on organizował, płacił i zaprosił ludzi których lubi. To ich decyzja że Banas mówił do pustej sali sejmowej. Zresztą Mazurek wysyłał zaproszenia pewnie z miesiąc wcześniej.
@maxer1892: Nie ogarniam postawy szurów, ich szokuje fakt że nadziabani mają poluzowane obostrzenia itd. a nie to co się #!$%@? dzieje z Platformą która łoi wódę z towarzyszem ruskim. To wygląda tak jakby żadna z partii nie chciała odebrać pisuarom władzy tj. niech rządzą i rozwalają kraj w unii z szurami, narodowcami i dzieciorobami byle tylko nam się nie zrobili / nikt nie chce brać odpowiedzialności na siebie. kolejny Pisowski dziennikarz
@kvas: Znaczy się '''żydzi'' to dla niewtajemniczonych, dla wtajemniczonych są hybrydy, reptilianie i plemię żmijowe. Przybysze z innych wymiarów/planet podających się za żydów czy inne nacje. Nas jest tylko 7,5%. Nienawidzą Słowian, Chrześcijaństwa i rodziny i tak dalej. Wymyśla się fikcyjne listy żydów z czego prawdziwych żydów może być zaledwie procent.
Nastroje antyżydowskie są podsycane również przez samych żydów (przez ich postawę) żeby wyłudzać pieniądze np. ''polskie obozy'' ale trzeba rozgraniczyć
@masonios72: jeden lubi zapach pomarańczy, a drugi jak mu skarpety śmierdzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) 50 minut gadania, że redaktor jednej ze stacji radiowych zaprosił polityków z którymi się spotyka na codzien i jeszcze ten pompatyczny tytuł. Jak już pisałem w Stanach nikogo takie rzeczy nie dziwią. Z drugiej strony rozumiem, że Ator jak by zobaczył na jednej imprezie Gimpera, to albo by się z nim #!$%@?,
@MajorParowa: większości ludzi chodzi o to, że ta impreza u Mazurka pokazała, że politycy w mediach i wśród swoich wyborców tj zwykłych ludzi udają, że się śmiertelnie nie lubią, a tymczasem spotkali się razem na jednej imprezie i wspólnie się bawili.
@MajorParowa zacznijmy od tego że do gruby, ma swój udział również w dzieleniu społeczeństwa. Przez połowę vlogu czasami #!$%@?, jaki on to jest poszkodowany, w związku z Konfa, zapomniał jak się do Pisu łasił przez Mateckiego. Taki obrażony kulfon na Konfederację a Sosnierz u niego na kanale występują. Ja błagam o YT o zamknięcie tego politycznego bełkotu.
@masonios72: mam takie zdanie, że Ator z kanału wideomanipulacje to zwykły hipokryta w tym temacie, wyraziłem to w ostatnim zdaniu. Kto się bawił u Mazurka to mnie wisi i powiewa na ciepłym jesiennym wietrze, bo nie jestem kretynem, żeby się podniecać wojenkami polityków. Dlatego ludzi to boli, że tam razem lampkę wina wypili, bo sami chcą żeby się #!$%@?, ludzie sami nie chcą zgody, a później narzekają na "chlew obsrany gównem"