Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ProfesorBlunt: to takie piękne xD poradnik do zloma szukany w necie za darmo (bo kupiony by kosztował tyle co pół auta) i uwaga: tylko po polsku xD bo niestety przez jeżdżenie z ziomkami na dyskoteki nie było czasu się nauczyć języka XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wolfkiel: racja, powinienem wysłać to do posmiania się komus kto jest na moim poziomie, a nie szydzić wprost z prostego człowieka który (wnioskując po wpisie) nie ma zbyt wielu ambicji i chciałby tylko mieć fajna, sprawną furę i zabierać nią karynki na dyskotekę, ale stać go tylko na E36. No życie potrafi zniszczyć, jestem w stanie to zrozumieć. Wtedy trzeba szukać pocieszenia w takich rzeczach.
  • Odpowiedz
  • 0
@idk_nvm Miałem nawet nie marnować mojego czasu i Ci nie odpisywać, ale jednak przyciągnąłeś swoim biednym życiem troszkę mojej atencji. Czy chęć sprawdzenia w internecie gdzie znajdują się wszystkie odpowietrzniki w silniku i nie wydawania na tą jedną informacje 50zl jest czymś bardzo złym? Po drugie kłania się u Ciebie czytanie ze zrozumieniem, najlepiej po polsku. Nie napisałem tam że nie zrozumiem w innym języku. (Choć z tym u mnie ubogo, tylko
  • Odpowiedz
  • 0
@idk_nvm A teraz elegancko ocenimy Ciebie na podstawie tego co piszesz.
Spasiony, pryszczaty nerd w flanelowej koszuli który nie widzi świata poza komputerem, posiadający stronę internetową której nie umie skonfigurować. Oczywiście szkoda mu wydać pieniądze na odpowiednie kursy, tylko woli szukać informacji w internecie. ZA DARMO. Z racji braku jakichkolwiek znajomych poza swoimi rodzicami masz bardzo zamknięty światopogląd i nie rozumiesz że ludzie są inni niż ty. Przypominam że jesteś człowiekiem który
  • Odpowiedz
@ProfesorBlunt: też chciałem już coś odpisać, ale po tym tekście o poziomie stwierdziłem, że nie warto jeszcze bardziej dobijać typa. Gościu z dupy, po wpisie o samochodzie zaczął doszukiwać się na Ciebie haków. To takie piękne XD
  • Odpowiedz